• zmatek v komunikaci

Reakce obchodu Michael Plaza

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s komunikací s námi, nejsme si však vědomi, že by naše komunikace byla zmatečná.
    Proto bychom Vás poprosili, zda byste obětoval chvíli svého času
    a na náš e-mail nám sdělil, v čem jste shledal problém v naší komunikaci s Vámi.

Předem Vám děkujeme za Váš názor a s přáním hezkého dne

Michael plaza

• velmi dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Michael Plaza

je nám líto, že jste nebyl spokojen s dobou dodání. Vaše objednávka byla systémem přijata po uzavírce, kdy již nemohla být vychystána na následující den (poslední závoz v roce).
    Bohužel, další závoz byl až po Novém roce.
    Doufáme, že tato skutečnost nijak nepoškodila Vaši důvěru k nám a budeme se těšit na Vaše další nákupy.

Děkujeme za pochopení

S přáním krásného dne

• -je v centru HK
    • -obsluha v prodejně
    • -kartovový obal byl poškozený vodou

• osobní odběr na prodejně
    • nedodržení dodací lhůty

Reakce obchodu Michael Plaza

velice nás mrzí, že doposud nemáte Vámi objednané zboží.
    Věřte, že neponecháváme nic náhodě a průběžně zjišťujeme
    naskladnění zboží, abychom jej Vám mohli co nejdříve předat. Ve chvíli objednání byla dostupnost obvykle do 10 dnů, mohou však nastat situace, kdy se zboží z nějakého důvodu zdrží, což z naší strany bohužel nijak neovlivníme.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že i přes tuto nemilou zkušenost k nám nadále zachováte svou přízeň.

Michael plaza

nekupovat zde. pro mne zatím nejhorší internetový obchod.

Reakce obchodu Michael Plaza

velice nás mrzí vzniklá situace, že jsme Vám nemohli dodat objednané zboží, které v době objednání bylo dostupné obvykle do 10 dnů.
    Mohou však nastat situace, jak v tomto případě, že se zboží bez náhrady doprodá, což způsobilo nepříjemnosti Vám, tak i nám.

Ještě jednou se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

• žádnou jsem neobjevil
    • nespolehlivé informace

Po podání dotazu na dostupnost zboží jsem obdržel chybnou informaci,zboží stále nedorazilo.Pokud bych dostal pravdivou odpověď,zboží bych objednal jinde.Když jsem na stejnou situaci narazil v jiných internetových obchodech,byl jsem z jejich strany vždy informován o prodlevě.Proto považuji tento obchod za nevyhovující.

Reakce obchodu Michael Plaza

velice nás mrzí, že doposud nemáte Vámi objednané zboží, dostupnost průběžně zjišťujeme v našem centrálním skladu,
    který bohužel nedodržel původní slíbený termín naskladnění.
    Jakmile zjistíme aktuální dostupnost, budeme Vás obratem kontaktovat na Váš e-mail.

Ještě jednou se Vám omlouváme za dlouhou nedostupnost
    a děkujeme za pochopení.

Michael plaza

• Obědnal jsem zboží už více jak před dvěma měsíci. Z obchodu se sám nikdo neozval. Při telefonátu mě bylo již dvakrát přislíbeno dodání zboží do týdne. Bohužel se tak nestalo.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Michael Plaza

Vaše zboží, které jste si objednal bylo "Na dotaz", což znamená, že nebylo skladem. Na tuto skutečnost jste byl systémem upozorněn již při objednávání.
    Chápeme Vaše rozhořčení z dlouhé dodací lhůty, bohužel i my pracujeme s aktuálními informacemi o dostupnosti, které dostáváme z naší centrály.
    Shodou okolností bude zboží dnes naskladněno a připraveno k vyzvednutí na prodejně na Ulrichově náměstí.
    O této skutečnosti budete informován e-mailem a SMS zprávou.

Přijměte ješte jednou omluvu za dlouhodobou nedostupnost.

Michael plaza

• pro obchod jsem se rozhodl kvůli termínu dodání, ale za vyšší cenu
    • obchod slíbí termín dodání, který nesplní a ani nepodá žádnou informaci - zboží jsem zatím neobdržel

obchod bych nikomu nedoporučil

Reakce obchodu Michael Plaza

velice se omlouváme, že ještě nemáte objednáné zboží ve slíbeném termínu.
    Prověříme dostupnost skladu a budeme Vás obratem informovat.
    Děkujeme za pochopení a s přáním krásného dne
    Michael plaza

• Na skladě byl pouze jeden kus objednaného zboží, proto jsem musela čekat na naskladnění.

• nabízíte to co v obchodě nemáte
    • nenakoupil jsem to v záhlaví píšete

Reakce obchodu Michael Plaza

Ještě jednou se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

Michael plaza

• Rychlost přípravy zboží!
    • Je-li to jen trochu možné,objednané zboží by měli důkladně prohlédnout.Ale to vždy nelze.Chápů.

S obchodem jsem spokojen.Nicméně si příště,a na tom budu trvat,zboží rozbalím a prohlédnu přímo na místě před očima prodejce.Koupil jsme u Vás nedávno žehlící prkno za 1800kč Však výrobek neodpovídá ceně,je mírně poškozený a má dva hrubé nedostatky,které znemožňují pohodlné žehlení!

• akční doprava zdarma
    • nedostatečná průběžná informovanost o stavu objednávky
    • dlouhá doba vyřízení objednávky

Reakce obchodu Michael Plaza

předem Vám děkujeme za Váš nákup v našem e-shopu a omlouváme se Vám za nemilou zkušenost.
    Dovolte nám však vysvětlit vzniklou situaci: vzhledem k tomu, že byla Vaše objednávka
    hrazena převodem, čekáme na potvrzení z naší účtárny, že byla částka připsána na náš účet.
    Poté uvolňujeme zboží z našeho centrálního skladu a obratem odesíláme na uvedenou adresu.
    Doufáme, že tímto Vaše důvěra k nám neutrpěla a těšíme se na Váš další nákup.

Michael plaza

• Než zboží dostanete kak ho už třeba nepotřebujete.
    • Zboží uvedené sladem pak neníé a už nebude.

Ctěl jsem obyčejný interní HDD, vybral jsem si z nabídky skladem a po pár dnech se mi ozvali že není a nabídli mi náhradu s dodací lhůtou 10 dnů. Souhlasil jsem a tak čekám. Nesem žádný stěžovatel, tenhle dotazník mi přišel nevyžádán.

Reakce obchodu Michael Plaza

velice mrzí nás tato vzniklá situace, nicméně nám prosím dovolte vysvětlení. Vámi původně objednaný HDD bohužel nebyl skladem,
    na základě čehož jsme Vám nabídli alternativu, která byla skladem do 10 dnů, se kterou jste 21. 3. souhlasil. Dnes,
    tj. 27. 3. jsme Vám poslali potvrzení na e-mail i SMS, že je Vaše objednávka již připravena k vyzvednutí na pobočce v Pardubicích.
    Věřte nám, že my se vždy usilovně snažíme, aby naši zákazníci
    byli spokojeni a nic nenecháváme náhodě.
    Heuréka dotazník přijde každému, kdo zde nakoupí.

Věříme tedy, že Vaše důvěra tím k nám nijak neutrpěla a budeme se těšit na další Váš nákup.

Michael plaza

• Objednané a ihned zaplacené zboží ani za 10 dnů nedorazilo, nevím kde je problém. Každopádně jsem ani neobdžel informaci o tom, tak jak je to běžné v jiných eshopech, že balíček byl odeslán. Nepsal bych tento text, kdyby mi nedorazil tento dotazník o kvalitě "obchodu". Proto i dávám i nízké procenta.

Reakce obchodu Michael Plaza

mrzí nás tato vzniklá situace a velice se Vám omlouváme za zdržení expedice Vaší objednávky, která byla způsobena naší chybou. Okamžitě sjednáváme nápravu a zboží i s malým dárkem jako omluvu Vám zasíláme. Doufáme, že i přes tento problém zapřičiněný lidským faktorem nám zachováte důvěru do budoucna.

• jednoduchý nákup
    • žádné, vše si zajistil v obchodních podmínkách, takže zákazník nemá šanci nic vytýkat

nedoporučuji z důvodu i této ankety, kdy zamítnutá objednávka chybou obchodu, je vám dobrá k propagaci a hodnocení vašeho obchodu, je to legrační, že jeden internetový obchod kopíruje vše dle jiných int.obchodů, vč.jejich chyb, jako když se opisuje ve škole, rozhodně to nebudí důvěru, mějte se

• Možnost osobního odběru v kamenné prodejně
    • Za rozbalení zbožív kamenném obchodě si požaduje příplatek, což je podle mně nehoráznost.

S tímto sortimentem zboži lze nalézt na webu
    levnější obchodu s lepšími službami pro zákazníky.

• zajímavé ceny

• Nákup přes internet, více možností dopravy, relativně levné některé druhy zboží
    • Přístup prodavačů "Tady to máš a dělej si s tím co chceš"

Raději nakoupím v Alza.cz, nebo na TSBohemia.cz,
    Zboží mě nikdo nepředvedl, nebyl přiložen český návod. Anglicky umím, takže pro mě by to nebyl problém, ale byl to dárek pro příbuzného neangličtináře..

Reakce obchodu Michael Plaza

Dobrý den, napište nám prosím na [email protected] o jaké zboží se jedná, návod v češtině zajistíme a zašleme.

Koupil jsem si sendvicovac za 300, nic zavratne draheho. Hlavni funkci plni, takze ho vracet nebudu.

ALE!!! Pri vybalovani bylo zjevne, ze zbozi uz nekdo vybaloval - potrhany obal a na jedne nozicce chybelo gumove zakonceni (vykla se)! Takze muj osobni pocit: Dostal jsem zbozi, ktere prede mnou nekdo vratil. Pokud to tak je, mel by byt o tom zakaznik uvedomen, pripadne na takove zbozi poskytovat slevu a to s oduvodnenim.

Reakce obchodu Michael Plaza

Dobrý den, velmi se omlouváme za nastalou situaci. Určitě není v našem zájmu prodávat vrácené zboží bez upozornění. Zboží se vydává z centrálního skladu a pokud bylo předtím rozbaleno, my bohužel neovlivníme.
    Pokud máte zájem, rádi Vám zboží vyměníme.

draho