Minimálně 20m2 jsem nepotřeboval, tak mi objednávku zrušili...

11.6. jsem odeslal nezávaznou objednávku a nikdo se mi po týdnu ani neozval.

Bez komunikace, zboží, které nabízí ,,SKLADEM'' nemají

• Drahá doprava

Puvodni zbozi bylo oznaceno jako zbozi "skladem" a nebylo to tak. Vybrali jsme s prodejcem telefonicky alternativu s vyzvednutim na prodejne druhy den (nutne jsem potreboval) a druhy den mi bylo sdeleno, ze se jim zbozi neveslo na auto a nebude. Komunikace solidni, ale z pohledu zakaznika celkove velmi problematicke, protoze jsem se na dodavku spolehl.

Zboží i přes objednávku nebylo při příjezdu připraveno k převzetí. Museli jsme čekat a doufat, že nám bude připraveno dodatečně. Po 3 hodinové cestě do Krnova na sklad nic příjemného.

• Čekám na reklamované díly od Května, všechno slíbí, že pošlou, že to nemůžou najít, ze to výrobce neposlal.
  • Objednávku jsem zrušil, příliš drahá doprava.

Objednal jsem zboží, dodací lhůta byla 3 týdny. Když jsem jim po 4 týdnech poslal e-mail, kde zboží je, tak mi zavolali, že na mojí objednávku zapomněli a že tedy musím zase čekat 3-4 týdny.

Nevratná paleta že tří prkének za velký prachy,plechy ohnutý a lemovky poškrábané.

Objednal jsem si zboží a eshop nereaguje už je to přes týden

• Doprava až po odeslání objednávky . Upřesnění ceny dopravy . Tak objednávku jsem zrušil z důvodu předražené dopravy !!!!!!!

• Drahá doprava
  • Nekomunikuji..

• Po uhrazení faktury žádná komunikace ani po urgentu tel,žádná reakce.

• Uvádějí chybně ceny za množství/balení, jedná se o hrubou nedbalost, nebo o podvod?

inzerované zboží obchod vůbec nemá na skladě, sežene ho prý tak za tři týdny a možná vůbec ne

• Dopravné cca. 1000,-Kč při nákupu za 2000,-Kč - za cenu 3950,-Kč to mám i s položením. Děkuji

• nespol
    • cena dopravy je stanovena až po uzavření objednávky.