ZBOŽÍ DOUD NEMÁM OBCHOD NEREAGUJE NA EMAIL A TELEFON VYPNUTÝ

• Cena, rychlost doručení.

• Po objednání zboží přišla pouze automatická odpověď a potvrzení objednávky, poté se již nikdo neozval a zboží s dodáním do 3 dnů a skladem NEBYLO doručeno. Ještě že jsem zvolil platbu na dobírku.

• nabídka
    • rychlost odeslání
    • sortiment, který už není jinde k dostání

Velmi korektní a rychlý. Doporučuji :)

• komunikace -5

Zboží mě poslali jiné než jsem měl objednané, balík jsem obratem poslal zpět s průvodním dopisem. Za týden mě poslali email že uznávají chybu a že mě vrátí peníze. Od té doby chtějí abych zboží poslal ale to už jsem jim poslal. Komunikace je tragická. Vypadá to na fiasko. Nedoporučuji ,tato firma je nedůvěryhodná.

Obyčejní překupníci. Telefony neberou. Na emaily nereagují. Myslí si, že komunikaci vyřeší nějakým přihlouplým AI automatem. No fuj.

Rychle a spolehlivě

• Stále čekám

• Nedoporucuji v zadnem pripade, uz je to rok co nemam ani zbozi, ani penize, budu podavat na PCR trestni oznameni za nedovolene obohaceni!!! Pokud muzete, vyhnete se jim obloukem! Nejdrive prislo zbozi (vozik za kolo pro 2 deti) poskozene, zaslano na reklamaci, po asi 1.5 mesici prislo zpet, odmitla jsem prevzit tezce poskozenou krabici (doporucili mi to i na DPD) a od te doby nemam ani penize ani zbozi a na nic nereaguji. Podnet na COI SK podan.

Podvodnici.

Dobrý den, paní Štefíková,

I přesto, že tuto recenzi přidáváte anonymně, je jednoznačné, že pochází od Vás.
    Pro stručné uvedení na pravou míru, uvedeme pouze objektivně celý průběh situace:

Dne 22. 6. 2022 jste od nás objednala produkt Polstrovaný přívěs na kolo 3v1 LED, zboží bylo dle záznamu dopravce doručeno bez poškození. Cca 2 týdny po doručení objednávky jste se na nás obrátila s žádostí o reklamaci mechanicky poškozeného zboží, zboží jste následně svévolně zanechala v areálu firmy.

K reklamaci jsme se vyjádřili a nabídli Vám bezplatnou výměnu Vámi poškozené části. S tou jste však nesouhlasila a trvala na vrácení plné sumy za produkt, který byl Vámi poškozen. Z daného důvodu jsme zaslali produkt i s vyjádřením zpět na Vaši adresu, ten jste však odmítla převzít a byl tedy vrácen. S dopravcem DPD nespolupracujeme, zboží bylo doručováno kurýrem GLS. Zboží je od té doby uskladněno u nás. Všechny relevantní informace a podklady rádi doložíme.

• Dobre!

OK

• Zboží přišlo poškozené
    • Na e-mail někdo nereaguje
    • telefon nikdo nezveda

Reakce obchodu MEZAMO.CZ

Pokud není dostupná tel. linka, využijte prosím chat, email nebo kontaktní formulář.
    Zákaznická podpora MEZAMO.CZ

• Místo pouzdra Magnet Case pro Xiaomi Poco C40 flip cover stojánek na peněženku černé mi přišlo pouzdro Smart Magnet Nokia X30 Black a k tomu jsem čekal na pouzdro 19 dní. Smutné.

Reakce obchodu MEZAMO.CZ

Omlouváme se za vzniklé komplikace, pokud bylo s vyřízení Vaši objednávky cokoliv v nepořádku, neváhejte se na nás obrátit na [email protected]
    Zákaznická podpora MEZAMO.CZ

velice ochotní a vstřícní. Nadále zde budu nakupovat

Zákaznická podpora MEZAMO.CZ

Měli by líp zabalit zboží protože to pouzdro na posuvku mi přišlo na maděru na dvou místech bylo rozbitý z obou stran balík byl nedostatečně zabalen

Zákaznická podpora MEZAMO.CZ

Není český návod, chybí mi recenze nějakého dermatologa a případné možnosti poškození pokožky. Podrobnější zkušenosti s aplikací hrotu a tenkých jehel by bylo také přínosem. Zase kvitují, že stejný přístroj se prodává jinde i za cenu 5* vyšší!

OK

• Vše ok.
    • Delší dodací lhuta

• Dobrá cena.
    • Termín dodání spíše jen "dobrý", ale nespěchal jsem.
    • Automatická komunikace přes mail.
    • Zboží bez problémů
    • Nulová komunikace přes mobil - nikdo telefon nezvedá.
    • Nulová komunikace na mailový po nákupu.