Objednávka byla provedena v pořádku i s poštovným. Druhý den přijde e-mail, že zboží si mohu vyzvednout pouze osobně. Na webu e-shopu nebyla žádná zmínka u produktu o tom, že bych si toto zboží musel zákazník převzít osobně !!! Vzhledem k tomu, že je to přes 320 km tam i zpět , jsem vyjádřil svoji nespokojenost a objednávku zrušil. Bylo mi arogantně sděleno, ať neřeším "hovna" a napíšu storno. Asi tak.

• Neobdržíte zboží ani vaše zaplacené peníze

V lednu 2020 jsem si objednal zboží a ani po několika urgencích nic nedostal. Po odstoupení od smlouvy mi pan podnikatel také odmítl vrátit zaplacené peníze. Takže jde o podvodníka, rozhodně nic nenakupujte.

objednala jsem a zaplatila.Po 5 měsících slibů a okecávání jsem zrušila objednávku. Mých 1500kč jsem samozřejmě nedostala . je to podvodník a lhář,nedoporučuji

• Majitel je zloděj,lhář a podvodník.Poštovné chce předem, to bych ještě pochopil,ale místo objednaného zboží(barva na beton)pošle nepoužitelnou sračku,ktera vyteče do balíku a potom přestane komunikovat.
    • Když chcete vyhodit peníze tak mu je pošlete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je to podvodník a lhář!!!!!!!!!!!!!!!

• Dobrá spolupráce. Delší doba dodání, ale výsledek stojí za to čekání.

• Kvalitní formy a dokonalé reliéfy dřeva. majitel e-shopu umí velice dobře poradit. mohu jedině doporučit.

• Kvalita a originální reliéfy

Naprostá spokojenost. Děkuji a mohu doporučit.

• nespolehlivost

Zboží jako takové přišlo v pořádku. Bohužel, zaplatili předem a raznice jsme z obchodu, po nekonečných telefonátech plných výmluv, tahali dva měsíce.
    Z tohoto důvodu nedoporučuji. Nespolehlivost. Už nikdy více.

• Zakoupené polyuretanové raznice fungují přesně jak prezentuje výrobce a prodejce MPF Design.

Kvalitní polyuretanové raznice. Doporučuji MPF Design

• Výborná spolupráce. Od návrhu po vyrobení forem na zakázku. Vřele doporučuji

spokojenost

• mám 2 formy asi rok a zatím vyrobeno 35 m betonových a 10 m ze sádry.Jedna poslána na malou opravu .Vrácena v pořádku.Jo kdo maže ten jede!!!

Doporučuji.

• Forma objednaná v lednu 2016, do dnešního dne 12.5.2016 nemám zboží ani vrácenou zálohu 800 Kč. Stále jen sliby.
    • Nedoporučuji

nedoporučuji

• S formama jsem naprosto spokojen. Dodání týden. Spokojenost.

Mohu doporučit

Zboží nedorazilo po deseti dnech.
    Poštovné placené předem.
    Po dohodě o vrácení poštovného zatím čekám.

• taky mi praskli
    • nekupovat

neodporucam

• Perfektní komunikace. Prodejce umí poradit s výrobou obkladů. Kvalitní výrobek.

Vřele doporučuji dalším zákazníkům.