• Široký sortiment
    • Přehledný e-shop

• široky sortiment, dobre ceny
    • dlouha dodaci lhuta

Prestože zboží bylo skladem a po chatu ho prodavačka měla i v ruce (ověření rozměrů) a následné online objednávce včetně zaplacení se krom emailového potrvzení nic nedělo. Po týdnu na základě emailoveho dotazu obchod zboží během dvou dnů dokázal zabalit a odeslat. Chápu že rošt za 297 Kč není obchod roku, ale minimálně ovlivnil negativně případnou další objednávku u firmy Metalkas.

Reakce obchodu Metalkas

s tímto zákazníkem byly skutečně rozměry roštu po chatu diskutovány, ovšem nikoliv na základě toho, že jsme ho měli v ruce jak se zákazník mylně domnívá, ale tyto údaje mu byly sděleny z centrálního systému, neboť tento rošt byl na centrálním skladě a nikoliv přímo u nás. Zákazník objednal rošt 4.3., my jsme ho z centrálního skladu naskladnili 11.3 a hned ten samý den jsme ho expedovali a 12.3. ho měl zákazník připravený k vyzvednutí na jím zvoleném výdejním místě Parcelshopu. Pakliže jsme tomuto zákazníkovi způsobili újmu tím, že jsme jím objednaný rošt expedovali pátý pracovní den po objednání, tak se omlouváme. Jinak také zdůrazňujeme, že neděláme žádný rozdíl mezi objednávkami za 297 Kč nebo za 29 700 Kč. Každé objednávce je u nás věnována stejná péče a každému zákazníkovi stejný osobní přístup.

• dobrý výběr a kvalita

• široký speciální sortiment
    • jednoduchý popis užití zboží - kvasinek vinných i pro laika
    • není český návod, ale rozumím bez problémů i polštině

Dobrý zdroj pro laické zájemce o výrobu domácího ovocného vína

• dobrý výběr zboží
    • přehledné stránky
    • dobrá cena zboží
    • cena dopravy

Reakce obchodu Metalkas

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Děláme Vše pro to, abychom co nejrychleji zpracovali Vaše objednávky a podle potřeby rozšiřujeme personální a skladové kapacity tak, abychom zvládali co nejlépe narůstající množství objednávek vzhledem ke stále se zvětšujícímu sortimentu s důrazem na české produkty. Děkujeme, že zůstáváte s námi.

Metalkas, s.r.o.

• široký výběr, rychlost dodání, při více variantách zboží vyberou požadovaný dekor

Reakce obchodu Metalkas

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Aktuálně jsme zahlceni objednávkami, ale pracujeme každý den do večera, abychom Vaše objednávky zpracovali co nejdříve. Děkujeme, že zůstáváte s námi již 6 desetiletí.