• Autorizovaný prodejce Metabo, i když o tom nyní silně pochybuji

Zboží objednáno 05/06/2023. Prodejce Metabonaradi.cz na svých webových stránkách deklaruje dostupnost výrobku do 5 dnů. Následující den po objednání prodejce oznámil, že zboží bude dostupné do 2-3 týdnů. Bohužel, ani po téměř 2 měsících čekání objednané zboží nebylo dodáno. Prodejce nepovažuje za slušnost zákazníka informovat o průběhu vyřizování objednávky a především sdělit reálný termín dodání objednaného výrobku. U tohoto "autorizovaného (?)" prodejce Metabo nakupovat nedoporučuji. Navíc ceny výrobků jsou mnohdy mimo realitu (např. Metabo DH 330 o 100% dražší než konkurence). Krédo prodejce: "Náš zákazník, náš pán", uvedené na webových stránkách Metabonaradi.cz, je jen pouhá prázdná fráze...

• Dlouhá doba dodání

• inzerují položy, které nemají skladem

• Umí dobře lhát a posléze se vymlouvat!
    • neprofesionalita

Objednal jsem zboží na základě inzerované dodací lhůty do 3-5dnů.Zboží nedorazilo ani za týden a nikdo mě nekontaktoval. Po mém telefonickém dotazu mi bylo prvně sděleno, že objednávka je již vyřešena, poté že se jim zdvojily 2 objednávky v jednu a že se jim to občas stává, nakonec mi sdělili, že mnou objednané zboží již nemají a že mi poslali email (nikdy jsem od nich žádný nedostal).

• zboží za 310,-kc které inzeroval na Eschopu do 3dnů neměl a ihned nabídl o " trochu" dražší a ať se zastavím na prodejně. Po dotazu co je o trochu dražší prišla odpověď-" trochu" upresnil po slevách i dodatečných pro mě na 980,-kč. Což je v procentech pres 300,-procent!
    • Urazilo mě takové chování a už jsem neodpověděl. Dělají z nás blbce!
    • Nedoporučuji!!!!!

Nedoporučuji!!!!!Nabídku mají smazat !!!!!

• Objednal jsem si zboží z nabídky a druhý den mi z obchodu napsali, že zboží nemají a nelze je již objednat. Stát se to může, ale v tom případě úplně nechápu, proč mi obchod posílá žádost o hodnocení. Je to trochu smůla, ale nic proti tomuto obchodu nemám a poradil jsem si jinak. Jen nemohu uvěřit, že někdo očekává za těchto okolností ještě pochvalu, pro kterou nemám asi dost fantazie...

Vlastně ano, pájecí hroty od Bosch pro PLP 100 jsem nahradil hroty Extol Premium za pomocí silnějších lustrsvorek a tyček ze spáleného hrotu. Funguje to perfektně, cena 5x nižší. Páječka se nepřetěžuje, bere max. 98 W a je teď úplně univerzální, funguje na skoro jakýkoli hrot. Děkuji.

• Nedodrží co uvádí v nabídce e-obchodu vyskladnění do 2 dnů !!!!!!!!!!!!

ponúkajú to čo nemajú, to je trend všetkých e-shopov.

• Produkt označený jako skladem nebyl skladem, až na základě mé objednávky prodejce zjistil, že ho nemá ani dodavatel a čekat na dodání 2-4 týdny jsem nechtěl

• Nabízejí i to, co nemají
    • Neseriózni

Ztráta času. Nabízejí zboží, které vůbec nemají. Rozhodně nedoporučuji.

Vše vcelku dobré, vyjma toho, že objednávka dorazila po více než týdnu. Ale hlavně nebyla kompletní, nikdo se neobtěžoval informovat že jedna položka z objednávky nedorazí. Jinak klasický eshop.

• Když něco objednáte tak hlavně né IN TIME .....balík nesošel po týdnu ... V případě zájmu pište ledvina [email protected]
    • Doručovatele

In time doručovatele?? .....nebrat,nedoporučovat...pokud teda nespěcháte na doručení.....dosud balík není

• Ponúkajú tovar, ktorý v zápätí po objednaní nevedia dodať.

Zavádzajúce informácie na web-stránke obchdu

• zasila zbozi Ceskou postou

• prumnerny obchod
    • komunikace

radej kupte jinde a nebo cekejte a doufejte

Na webu bylo do kdy mám objednat. To jsem udělal, ale zboží místo do dvou dní přišlo za deset. Proto hodnotím špatně.

• Internetový obchod nabízí výhradně zboží značky METABO, která je sama o sobě zárukou vysoké kvality.
    • Velmi nízká úroveň komunikace se zákazníkem v případě "nedostatkového zboží". Já jsem si objednal zboží, u kterého je uvedena dodací doba obvykle do 2 dnů. Bohužel ani po 11 dnech od nákupu zboží nedorazilo. Jiné internetové obchody v takovýchto případech komunikují se zákazníkem takřka denně, informují Vás kdy se očekává zboží, volají Vám, že zboží bylo právě expedováno atd. Zkrátka máte vždy přehled o tom, co se děje a máte představu o dodací době... Abyste se k těmto informacím dostaly, tak musíte oslovit e-shop Vy = dle mého názoru by v dnešní internetové době měla být iniciativa na straně e-shopu.

Je-li zboží skladem, tak objednávejte! Lepší cenu nenajdete. Není-li zboží skladem, tak doporučuji hledat někde jinde. Vyplatí se připlatit a koupit jinde, protože chodit do práce bez vrtačky více jak 2 týdny není zkrátka možné... Na internetu nakupuji hodně dlouhou, svým nákupem jsem si bohužel naplnil statistiku, že na 99 rychlých a dobrých nákupů připadne 1 nákup s nešťastně dlouhou dodací dobou. Doufám, že to byla chyba, která se u tohoto e-shopu stává nejvýše jednou za 10 let :)

Reakce obchodu Metabonaradi.cz

Vážený zákazníku,

není až tak pravda, že by jste jako první musel psát dotaz na stav Vaší objednávky. O tom, že u jedné položky bude delší termín dodání, jsme Vás informovali první pracovní den po vytvoření Vaší objednávky.

S delším termínem dodání jste souhlasil, další zprávy, které jste od nás dostal byli tlumočeny z dodavatelského skladu Metabo.

Tým metabonaradi.cz

9.1. jsem si zboží objednal s termínem dodání DO 3 DNŮ
    14.1. poslali mail: "Bohužel toto zboží jsme měli na prodejně vyprodané a dle informací z dodavatelského skladu by nám mělo zboží přijít v průběhu příštího týdne."
    22.1. tedy za 13 dní zboží přišlo

• komunikace