Zboží nedorazilo.

• žadne
    • Dnešni doba potrebuje richlosti,jinak si človek koupi v obchode.

Mam špatne skušenosti z ešopamy,2 tidny čekam pokud my vymeni špatne poslane zboži

• bohužel žádné
    • extrémně dlouhá doba dodání

Katastrofa.Kdyby se čistící prostředky daly koupit jinde,již nikdy bychom přes on-line obchod nenakupovali.

Dobrý den, paní Kroupová,
    z našeho skladu Vaše objednávka odešla druhý pracovní den po objednání. Dnes Váš manžel telefonoval a dohodl se s naším pracovníkem na tom, že zjistíme jaká chyba se stala na straně přepravce. Přepravce uvedl, že zásilka nebyla doručena z důvodu nezastižení adresáta a nemožnosti zanechat oznámení. Omlouváme se Vám za vzniklý problém a nabízíme Vám kompenzaci formou 50% slevy na tuto zakázku. Budeme Vás kontaktovat telefonicky.
    Melitta ČR s.r.o.

V e-shopu jsem si objednala Swirl ochranný potah do zavazadlového prostoru auta, nabízený jako ´´univerzální pro většinu typů automobilů´´. Pro zcela běžný vůz jako je Škoda Octavia Combi je ale tento potah příliš malý! Peníze jsem naštěstí dostala zpět, i když komunikace s obchodem byla složitější a na peníze jsem čekala více než měsíc. Příště už zde nenakoupím.

Reakce obchodu Melitta Online

děkujeme za Vaše hodnocení. Rád bych jen za naši společnost uvedl, že jsme Vám bez jakýchkoli průtahů a podmínek telefonicky potvrdili, že zboží vezmeme nazpět, což se také stalo vč. vrácení peněz. Z našeho pohledu byla Vaše reklamace vyřízena v pořádku. Mrzí nás, že jste nebyla zcela spokojena a rád bych Vám proto nabídl pro případný další nákup 20% slevu. Pokud se ji rozhodnete využít, kontaktujte nás na [email protected]. Sleva platí do konce roku 2012.

• PŘIŠEL NEZKONTROLOVANÝ ZMETEK
    • POŠKOZENO
    • V PLESNIVÉ BEDNĚ

VĚCI NAD 500 KORUN NAKUPOVAT V KAMENNÉM OBCHODĚ

Zboží budeme reklamovat. Nefunguje

Reakce obchodu Melitta Online

je nám líto, že nejste s našimi službami spokojeni. Pokud pro Váš budu moci cokoli udělat ve věci Vaší reklamace, napište mi prosím na [email protected].
    Melitta ČR s.r.o.

• S ohladom na tovar o ktory som sa zaujimal tak jedinou vyhodou bola komunikacia.
    • Predava kavovary znacky melitta ale nedodava k nim potrebny spotrebny tovar znacky (peny,...).

Co sa spotrebneho tovaru pre znacku melitta (peny,...)tyka som nespokojny - moja objednavka bola zrusena. Pozitivom bola komunikacia obchodu so mnou, ale to mi moj problem nevyriesilo cize peny budem asi nadalej nahanat po celej europe kym nejake najdem. Moj nazor je ze ak predavam nejake zariadenia tak predavam aj prislusenstvo k nim, preto hodnotim obchod iba ako priemerny resp. mozno podpriemerny.

Reakce obchodu Melitta Online

je mi líto, že jste nebyl spokojen. Uvedená situace byla způsobena změnou v distribuci, od prosince bude výhradním distributorem pěn Milk2Shower společnost Expert. Seznam jejich slovenských prodejen naleznete na www.expert.sk.
    Omlouváme se za komplikace a věříme, že i nadále budete s výrobky Melitta spokojen.
    Hezký den,
    Melitta

• ceny..
    • špatné čištění kávovarů a nekompletní balení

Reakce obchodu Melitta Online

děkujeme za Vaše hodnocení. Můžete mi, prosím, napsat, co Vám u dodaného zboží chybělo? Rádi obratem vyřešíme Vaši reklamaci.
    Melitta