• Krásný sortiment, opravdu pěkné a kvalitní zboží
    • Zatím špatná komunikace - poslali část zboží jiné, než jsem objednal - fajn, může se stát, jedno ramínko jsem vracel kvůli výrazné hraně na spoji, fajn, i to se stane, ale - poslal jsem zpět balík za 190Kč, to bylo 7.1., vyzvedli ho až na poslední chvíli 13.1., po telef. urgenci z mé strany, a že to hned vyřídí... už je to asi 5dní od posledního telefonu, žádný mail, sorry, nestíháme, počkejte... NIC. Zašleme slevový kód v ceně balíku... to asi vůbec.... Dost mě to zklamalo, měl jsem v úmyslu postupně nakoupit a vyměnit všechna ramínka, ale asi budu hledat jinde

Zatím tedy spíše zklamání, výrobky opravdu krásné, rozhodně stojí za ty peníze, ale ten přístup... ten mi fakt vadí.

Reakce obchodu Mekko.cz

dovolím si situaci popsat z naší strany. E-mail bylo avizováno zaslání zboží k výměně. Bohužel jste pro přepravu ramínek zvolil Českou poštu a konkrétně službu Balík na poštu. Věřte, že to je pro nás v současné době dost komplikace, protože na pobočku pošty se běžně nedostaneme. Zásilky zasíláme některým z dopravců (Geis, DPD), a balíky, které míří k nám, nám dopravci běžně doručují na adresu. Nevím, proč jste zvolil zrovna tenhle způsob, ale rozhodnutí to bylo opravdu nešťastné. Stačilo buď poslat balík na adresu (jak je běžné) anebo dát vědět a poslali bychom k Vám řidiče.

Co se týká náhrady ceny dopravy, bohužel není to tak úplně pravda - náhrady dopravy jsme Vám nabízeli, ale samozřejmě až ve chvíli, kdy jsme drželi balík v ruce.

A ještě se vyjádřím k termínu 5 dní od vyřízení doručení balíku. Ano, máte pravdu - mezitím byl víkend a ještě upřesním, že neexpedujeme každý pracovní den, ale 2x týdně (tak máme nastavenou i spolupráci s dopravcem).

Na závěr ještě upřesním, že podle obchodních podmínek máme běžně na vyřízení podobné situace standardních 30 dní.

Mrzí mě, že jste zklamaný, nicméně stačilo se lépe domluvit. Snažím se vyjít vstříc každému zákazníkovi.

Štěpán Rambousek
    Mekko

• Tezko soudit, kdyz objednavka stale nedorazila....

Reakce obchodu Mekko.cz

Vaši objednávku jsme expedovali již 19. listopadu. Do e-mailu Vám pošleme link na sledování zásilky a prověříme u dopravce, kde to vázne.

Za komplikace se omlouváme.

Štěpán Rambousek
    Mekko

• Tento obchod mistifikuje nabízeným sortimentem. Pokud si objednáte ramínko na bundu, kabát či oblek, vždy dostanete ramínko na sako.

Reakce obchodu Mekko.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Produkty jsme zavedli odděleně dle typu oblečení na základě mnoha dotazů od zákazníků, zda je ramínko na sako vhodné i na zavěšení kabátu, bundy a podobně. Typově jde ale o stejné ramínko, na dané typy oblečení to principiálně funguje stejně. Je to ale důležitý podnět, tuto informaci doplníme do detailu produktu, aby to bylo zřejmé.