Nabídka zboží, které není obchod schopen doručit ani p dvou týdnech bez jakékoli odezvy. Nejsou schopni komunikovat !!!!!

Reakce obchodu Meguiars-store

Situace nás velmi mrzí, prosíme prověřte svůj spam box. V den objednávky Vám byl zaslán mail, přesná kopie zde: Dobrý den, bohužel Vámi objednané zboží nyní není skladem a dodavatel vyřadil tuto položku z nabídky. Z výše uvedeného důvodu jsme nuceni objednávku stornovat. Přijměte prosím naši omluvu a s pozdravem, Tomáš Müller CM exclusive.cz, s.r.o. P.O. Box 50 250 88 Čelákovice Czech Republic Mobil: +420 602 893 670 e-mail: [email protected] web: www.cmexclusive.cz web: www.meguiars-store.cz web: www.alfaromeoclub.cz web: www.selenia-petronas.cz web: www.cm-podvozky.cz Nicméně ještě musíme informovat, že u tohoto produktu byl zobrazen stav: na dotaz.

Lestenka prisla s nedostriknutym vickem z lisu-deformovano,tim padem jiz nelze zavrit.

Vůně do auta dorazila poškozena ( promacknuta ) a přitom balík byl bez poškození

Reakce obchodu Meguiars-store

děkujeme za Vaši recenzi.

Velmi nás mrzí, že jste obdržel zboží poškozené. Před odesláním zboží podléhá kontrole, zřejmě došlo k poškození během dopravy případným tlakem ostatních produktů, či jiných zásilek na balík.

Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte a jako omluvu Vám přidáme jednu vůni zdarma dle vlastního výběru, stačí upřesnit v objednávce v kolonce poznámka, jaká je Vaše požadovaná vůně.

S omluvou a pozdravem,

CM exclusive.cz, s.r.o.