• Nedostatečně vyřízená reklamace

Nejsem spokojená s jednáním při reklamaci. Ale ostatní mimo hračky pro kočku, funguje jak má.

Reakce obchodu Mega výběr

mrzí nás, že jste měl s nákupem negativní zkušenost, aby bylo možné vše prošetřit, potřebujeme více informací.

Budeme Vás kontaktovat a vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

Klamání zákazníka.
    Zakoupené zboží, nesouhlasí co uvádí obchod.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení. Pokud jste se zbožím nespokojen, máte možnost uplatnit reklamaci či odstoupit od smlouvy. Prozatím nebyla u Vaší objednávky zadána reklamace ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží.

megavyber.cz

• Čekám na zboží už týden

Reakce obchodu Mega výběr

zásilka na Vás čeká na výdejním místě, které jste si ve své objednávce zvolil a čeká na vyzvednutí.

megavyber.cz

Obchod by měl alespoň rámcově vědět, co prodává

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu.

Dodáno nekompletní zboží.

Reakce obchodu Mega výběr

Budeme Vás kontaktovat a vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

megavyber.cz

• Zboží nedorazilo, chtěla jsem platit dobírkou,po vzájemné dohodě mi změnili platbu,ale zboží nemám

Reakce obchodu Mega výběr

mrzí mě, že jste měl s nákupem negativní zkušenost. Aby bylo možné vše prošetřit, potřebujeme více informací. Budeme Vás kontaktovat a určitě situaci dořešíme k Vaší spokojenosti. V případě, že se jedná o pochybení z naší strany, nabídneme Vám samozřejmě adekvátní kompenzaci.

Omlouvám se za komplikace.

• jsou to lháři

Reakce obchodu Mega výběr

Omlouvám se za komplikace.

megavyber.cz

• Zasláno jiné zboží než jsem si objednal. Uloženo v PPL. Zboží jsem nepřevzal.

Tento obchod nedoporučuji. Viz. výše.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení.
    Objednal jste si silikonovou klávesnici, která je balena do menší krabice. Bohužel jste zásilku nerozdělal, tak jste se nemohl přesvědčit, že jste obdržel správné zboží.

megavyber.cz

Vypadá uplně jinak než na obrázku,poškrabaný a jak použitý.Zatím nevyskoučeno,ale asi to nebude nic moc.

Reakce obchodu Mega výběr

Omlouváme se za vzniklé komplikace a těšíme se na další nákup v našem e-shopu.

megavyber.cz

Objednal jsem si dva kusy,ale přišel jenom jeden kus.Až po hromadě urgencí přes email,nakonec druhý kus poslali.Jelikož telefon vůbec neberou,tak se musíte spoléhat na velice váznoucí komunikaci přes email.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu.
    Omlouváme za komplikace a věříme, že příští nákup bude v pořádku.

Darekvakci.cz

Objednal jsem stimulátor svalů + 3 podložky.Ze 3 podložek funguje pouze 1. Vracet to nebudu. Nestojí mi to za to balit a posílat.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme za Vaši recenzi.

V případě, že jste obdrželi poškozené zboží, kontaktujte prosím náš zákaznický servis prostřednictvím e-mailu, uveďte zde veškeré údaje k Vaší objednávce, popis vady a doložte také fotografie poškozeného výrobku. Kolegové Vám rádi sdělí informace ohledně dalšího postupu spolu s možnostmi řešení. V případě poškozeného zboží je možná sleva, případně výměna za nový kus.

Omlouváme se Vám za komplikace a věříme, že vše bude nakonec vyřešeno k Vaší spokojenosti.

megavyber.cz

Objednávka mi ještě nedorazila a už chcete po mě hodnocení nákupu.
    Tel. 725 015 016 nikdo nezvedá

Reakce obchodu Mega výběr

prověřovali jsme expedici Vaši objednávky a bohužel ji přepravce nyní eviduje jako ztracenou. Obratem budeme Vaši zásilku expedovat znovu. Omlouvám se za komplikace.

Megavyber.cz

Objednávala jsem zboží,po asi 2 dnech najednou přišel email že objednávka byla stornovaná-nebyl uveden důvod.Na mé emaily dlouho nikdo neodpovídal až po x dnech najednou odpověď že objednávku stornovali z důvodu zjištěné vady zboží.Takže asi by to chtělo lepší komunikaci se zákazníkem.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. Objednávku jste učinila 30.7. a o stornu jste byla informována s omluvou ihned následující den, tedy 31.7. Bohužel když zjistíme, že má zboží vadu, tak zboží neodesíláme a objednávku raději stornujeme a zákazníkovi vrátíme peníze, jestliže bylo hrazeno, než abychom poslali poškozené zboží. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Megavýběr.cz

Na obrázku má křeslo pevné záda, pří dodání jen látku bez výplně.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás to nejpodstatnější a zároveň nás to potěší. Pokud jste se zbožím nespokojen, máte možnost uplatnit reklamaci či odstoupit od smlouvy. Prozatím nebyla u Vaší objednávky zadána reklamace ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží.

Megavýběr.cz

• Liknavý přístup k vyřízení objednávky

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. Bohužel jste u Vaší platby zadal špatný variabilní symbol, z tohto důvodu se platba nespárovala automaticky, poté,co jste nám zaslal potvrzení o provedené platbě, jsme ji dohledali a expedovali.

• Rychle a brzy doruceno
    • Do dnešního dne a to jsou na slunku ely den jedna lampa nesvítí a jedna jen tak tak 2 jsou super

Megavýběr.cz

U zrcátek chyběly úchytky na řidítka.Na dotaz nikdo telefon nezvedal.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme velice za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. V popisu u zboží je uvedeno, že součástí dodávky objímky nejsou. Děkuji za pochopení.

Megavýběr.cz

• Nabízejí zboží , které evidentně nemaji,neboť zruší objednávku.

Neseriózní přístup k zákazníkovi. Neaktuální nabídky na stránkách. Nemají v obchodní branži co pohledávat.

Reakce obchodu Mega výběr

mrzí nás, že jste měl s nákupem negativní zkušenost. Bohužel jsme při expedici Vaší zásilky zjistili, že zboží bylo na povrchu poškozeno. Z tohoto důvodu Vám byla objednávka stornována a zboží nebylo expedováno.

• Dodáno rychle

Ze 4ks nefungují 2ks. Mám prý zkoušet zda se nerozsvítí. Tak nechápu proč vlastně ty 2 světla z jedné sady svítí.

Reakce obchodu Mega výběr

V objednávce máte solární světla, fungují na solární energii, respektive je potřeba je nechat nabít na slunci, aby bylo možné poznat, zda opravdu svítí či nikoliv. Děkujeme za pochopení.

Megavýběr.cz

Již dvakrát jsem si něco v tomto obchodě objednala a nic nepřišlo. Poprvé mi ojednávku zrušili asi po 14 dnech i když mi předtím nenapsali ani potvrzující email . Druhou mi po 5 dnech potvrdili a opět dále nic a je to již 10 dní. Neuvěřitelné, ale skutečnost.

Reakce obchodu Mega výběr

děkujeme za Vaše hodnocení a Váš nákup v našem eshopu. Objednávku jste vytvořila dne 7.12.2022, ihned následující den Vám tato objednávka byla odeslána a dne 12.12. Vám byla doručena.
    Vaše hodnocení se pravděpodobně bude týkat nákupu v jiném eshopu. Zasílám odkaz pro sledování zásilky, kde lze vidět, že jste zásilku od nás opravdu obdržela.