Měl jsem obavy zda výrobek nepůjde z Číny 14 dní jako z mnoho podobných eshopů. Doručeno druhý den. Rychlost super doporučuji.

• Nejlepší ceny
    • Skvělá komunikace

• Velký výběr zboží

V dobe objednani bylo zbozi uvedene skladem. Objednavka neprisla, zadne info o stavu objednavky, obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu MegaShopy.cz

bohužel ve dnech státního svátku neprobíhá expedice - nejezdí přepravci. Objednávka je odeslána až dnes.

• Pohotová a rychlá komunikace ohledně mé objednávky
  • Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale přepravní společnosti.

• Rychlost doručení
    • Kvalita balení

• rychlost a nabízené zboží

plně spokojen s nákupem a rychlostí vyřízení objednávky

Nemohu zatím hodnotit pozitivně. Jak praví e-mail: "děkujeme za váš nákup provedený přes Heureka košík před 6 dny", ale objednávka stále na zásilkovně není. To je pak těžké hodnotit pozitivně...

Reakce obchodu MegaShopy.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Z naší strany byla zásilka podána do přepravy již v pondělí, ale dopravce jí doručil na výdejnu až dnes, kde již byla vyzvednuta. Možná pobočka měla dovolenou.

• Spolehlivost

• Cena za dodání do Z-boxu

• Zbozi dorazilo v slibenem terminu :-)

• Dobře zabezpečené lahve s drogerií

• Po týdnu od zaplacení nepřišla výzva k odběru ani jiná zpráva, přišel jen dotazník spokojenosti.

Reakce obchodu MegaShopy.cz

dle informací v systému je Vaše zboží připraveno k odběru na zvoleném výdejním místě

• Přesto že jsem měl dopravu zdarma, tak mě ji nakonec naúčtovali.
    • Zboží bylo rozděleno a na moji zprávu nikdo nereagoval.
    • Mají stránky na požadavky na které nikdo nereaguje.
    • Zboží je z Číny a hrozný brak.

Už nikdy !!!!!!

Dobrý den pane Malý,

Vaše recenze je značně přibarvená a nepravdivá. Doprava byla zdarma, platil jste pouze 55 Kč za platbu dobírkou, jak jste si zvolil. Výrobci Brotex, Banquet a Laguna nejsou z číny.

Zboží "skladem" nebylo skladem, objednávku jsem zrušila, čekám na vrácení platby.
    Oceňuji možnost nahlédnout do stavu objednávky a možnost zrušení přímo pod stejným odkazem. Nicméně mnohem víc bych ocenila doručení zboží ve slíbeném termínu.

Reakce obchodu MegaShopy.cz

děkujeme za zaslané hodnocení. Produkt se bohužel zdržel u výrobce, některý textil se šije na míru a tak označení "skladem" označuje, že materiál k ušití je k dispozici. Před zaskladněním bohužel došlo ke stornu z Vaší strany a na základě toho Vám byla vrácena platba.

Ceny výborné, dodání rychlé. Jsem spokojená

Spokojenost se zbožím, jen mi chyběl zpětný email....zboží odesíláme atd...prostě nějaké info, že objednávka proběhla a jede za mnou:-)

• velni dobrý

Vše v pořádku.