• dobré ceny
    • dodali jiné zboží
    • (zatím) nekomunikují

• široký výběr zboží
    • komunikace

Obchod proběhl rychle a bez problémů. Můžu jen doporučit.

V době, kdy se dost řeší emise a používání obalů mi přijde krabice, která je 4x tak velká jako další krabice, která je uvnitř a ve které je to, co si člověk objedná.
    A v době objednání bylo info o tom, že je to skladem a pak jsem čekal několik dní než to dorazilo.

Reakce obchodu Megapodlahy.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás, že jste s naším obchodem nebyl spokojen. Za dodání přesně 7 dnů od objednávky se omlouváme, bohužel objednávku jste učinil v pondělí odpoledne a tak nám požadované množství (6 kusů) Vámi objednaného zboží dorazilo až ve čtvrtek odpoledne. Bohužel jsme neměli skladem tak velké množství. Zboží jsme tedy předávali přepravci až v pátek a Vám bylo doručeno v pondělí, tedy týden od podání vaší objednávky. Mrzí nás, že to nešlo dříve a snad jsme Vám nezpůsobili vážnější komplikace.

Dále se dovolím ohradit k vašemu komentáři ohledně balení - vzhledem k tomu, že jsme Vám posílali 6x2,5 l balení tekutého prostředku, a vzhledem k tomu, že moc dobře víme, jak je taková věc náchylná na rozbití při přepravě, snažíme se balit vše opravdu precizně - i za cenu toho, že nás více stojí obal, výplň a samozřejmě je pro nás tím pádem dražší i přeprava. Nicméně si myslíme, že je lepší poslat zboží ve velké a dostatečně vyplněné krabici tak, aby zákazník obdržel zboží nepoškozené, než hledět na "emise", jak sám uvádíte, a pak řešit další dvě dopravy zboží navíc (poškozené zpět k nám, nové zpět k zákazníkovi).
    I tak ale Vaši poznámku s kolegy projednáme a zvážíme, zda by nebylo možné balit zboží do menších krabic.

Pěkný den.

Lukáš - Megapodlahy.cz