Dlouhá dodací lhůta, ač inzerují něco jiného.......
    Žádná komunikace z hlediska zpoždění dodací lhůty.

Nabídli mi a potvrdili zboží, které neměli a stále na něj musím čekat, a k tomu mě obtěžuje, že to ještě mám hodnotit.

• zboží o třetinu levnější než u alzy, datartu, czc

objednáno pondělí dopoledne, po dvou dnech od objednani dostat mail ze objednavku přijali, po 4 ze je připraveno k odeslani, je úsměvné, jsem zvyklý, že místo této informace dostanu tracking na balík. Takže odeslání tipuji v rámci druhého týdne. Pravděpodobný termín doručení byl překročen, to mi nevadí, ale tímto stylem jsem nakupoval tak 7 let nazpátek.

• Objednal jsem si teleobjektiv a přišel mi balíček z Notino.cz, kde se levně prodávají parfémy. Balíček vážil místo 2kg jen 0,5 kg, ale cena se shodovala s cenou objektivu. Ani nechci domýšlet, co by se stalo, kdybych ho neprohlédl, zaplatil a převzal. Své peníze už bych zřejmě nikdy neviděl a za 25tis. bych měl levnou voňavku. Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Kontrolovali jsme u přepravce zásilku s Vaší objednávkou a dle informací došlo ke standardnímu předání příjemci dne 8.4., nerozumíme tedy Vašemu hodnocení viz výše ze dne 12.4.
    Vzhledem k faktu, že s obchodem notino.cz nemáme absolutně nic společného, nemohlo k záměně či pochybení dojít na naší straně.

V podobných případech doporučujeme se obrátit přímo na prodávajícího, nikoliv pouze na portálu srovnání cen.

Děkujeme za pochopení,
    MEGAFOTO.CZ

• zboží bez jakékoliv reakce obchodu prostě nepřišlo, jako bych si nic neobjednal, ačkoliv je skladem.

Je to nedůvěryhodný obchod, se zákazníkem nekomunikuje.

Bez komentáře nedoporučují bez odezvy na mojií objednávku.

• Nechci hodnotit, zboží ještě nemám a tudíž nechápu proč mi zasilate hodnocení !!!

Čekám na objednávku uz druhy měsíc

Obchod na dvě věci. Na nic a na h.... .

jak sme to objedna zbozi bzlo skladano, jak jsem to uz platil tak mi psali za asi musim cekat 3 az 4 tydnu, protoze zbozi nemaji. prijde mi ze tu to objednali z ciny :)

Dlouhé dodací lhůta

Zboží zatím nedorazilo

• Dlouhé dodací lhůty, nejistota dodání.

Tovar ne bol k dispozícii

• nespolehlivost

Vážená paní Ondřejková,

dovolte nám reagovat na Vaše hodnocení, které bychom rádi doplnili o následující fakta

1) zboží objednáno 28.3. s termínem odeslání 3 až 5 prac. dní;
    2) zboží předáno přepravci dne 31.3.;

Pokud došlo ke komplikacím s přepravcem/výdejním místem při doručování, omlouváme se, ale toto nemáme možnost ovlivnit.
    Děkujeme za pochopení, tým MEGAFOTO.CZ

zboží mělo psáno dodací lhůtu 3 dny - ač ihned zaplaceno, dosud nedorazilo

Vážený pane Krejčí,

děkujeme za Vaše hodnocení, nicméně mu nerozumíme.
    Objednávku jste vytvořil 26.3. před půlnocí, druhý den 27.3. kolem deváté hodiny ranní jste objednávku sám zrušil (vše písemně e-mailem) a platba z Vaší strany nebyla ani realizována.

Rádi bychom Vás požádali o korekci Vašeho hodnocení, děkujeme.
    Tým MEGAFOTO.CZ

Fotoaparát ani po 2 měsících nedoručen!!!

Zboží bylo doručeno bet problémů dle informací, ale výrobek je zcela nepoužitelný, nedrží rychlost a záznam je neposlouchatelný. Jsem velice zklamán a zboží vracím zpět.

• Při vyzvednutí zboží po mě byla požadována dvojnásobná částka.

Při vyzvednutí zboží po mě byla požadována dvojnásobná částka. Zboží jsem si tedy nevyzvedla.

• Sdělení o množství na skladě

Při objednávání nebylo napsané že zboží není skladem po více jak týdnu jsem neměla žádné informace dokud jsem nenapsala e-mail co je s mou objednávkou, a až poté mi napsali že nemají skladem a že do konce týdne naskladni a hned odešlou další týden v úterý mi psali že stále nemají na skladě. Jelikož to byl dárek pod stromeček objednávku jsem zrušila protože by přišla až někdy mezi svátky.