• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Hodně dlouho jim trvalo odeslat balík až 10dní

Dne 15.12. jsem si přes e-shop objednala dvě figurky, doručení přes Zásilkovnu. Objednávku jsem bezprostředně uhradila. Dne 16.12. mi byla mailem doručena faktura. Dne 20.12. mailem obchodem potvrzeno přijetí platby a sdělení, že se objednávka balí. V podvečerních hodinách téhož dne mi bylo sděleno, že došlo k chybě ve skladu a jedna z objednaných figurek není dostupná. S ohledem na to, že jsem skutečně stála o obě figurky, objednávku jsem zrušila s tím, že obchod zašle již uhrazené peníze zpět. Dne 23.12. jsem požádala mailem o potvrzení zrušení objednávky, neboť mi nebylo zrušení potvrzeno a nebyly peníze vráceny. Obchod mi zrušení objednávky dne 23.12. potvrdil. Peníze však dosud nemám. Jsem si vědoma, že Vánoce jsou pro obchodníky náročné, ale pět dní nechat objednávku, kterou nelze dodat, viset někde v systému.... A zaslání dotazníku Heureky ohledně spokojenosti s obchodem byla poslední kapka. Za sebe doporučit nemůžu.

Knihy přišly v jiné verzi, než jsem objednal a zaplatil (paperback, který je o pár stokorun levnější, namísto vázané vazby). Uvidíme, jak se obchod postaví k žádosti o nápravu.

Už to je 9dní od toho, kdy jsem si objednal 2 mangy.. Bylo tam napsáno, že do týdne bude zboží doručeno, ale zatím nic nepřišlo...

• Som naštvaná dostala som nekompletný balíček, který byl vánoční dárek pro přítele. Vyhodila jsem prachy do vzduchu dík!!!

Reakce obchodu MegaComics

Dobrý den Petro,

v objednávce vidím pouze jednu položku a to "NIGHTMARE BEFORE XMAS lampička - Jack Skellington", objednávka Vám byla doručena 23. 10. 2020, tedy více než před dvěma měsíci. Stejně tak nevidím záznam o tom, že byste nás ohledně objednávky zpětně kontaktovala. Prosím překontrolujte, že se nejedná o omyl a nespletla jste si nás s jiným e-shopem. Napište nám na [email protected]
    Všechno rychle vyřešíme k vzájemné spokojenosti :)

Zdraví Lukáš z MegaComics

knihy které jsou prodávané jako nové, mají nekvalitní obal, nejspíš jde o zboží vracené z trafik, raději kupuji rozbalené verze

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.