• Špatná komunikace, vlastně skoro žádná
    • Když už odpoví tak jen výmluvu "email je ve spamu", bez další informace /odpovědi /návrhu řešení
    • Zaslání špatného zboží
    • Nepřebrání, respektive odmítnutí přebrat vrácené zboží ve 14 denní lhůtě

V obchodě jsem objednal helmu. Dle e-shopu měli velikost, kterou jsem potřeboval. Zaslána mi však byla velikost špatná. Snaha o komunikaci a výměnu zboží končila jednou odpovědí a výmluvou, že mají plnou schránku a že jim emaily padají do spamová schránky. Nicméně konkrétní řešení situace již nabídnuto nebylo. Více již eshop nekomunikoval.
    Zboží jsem tedy zaslal ve 14 denní lhůtě zpět a v obchodě ho odmítli převzít.
    Dle mého názoru nejhorší obchod se kterým jsem se setkal.

• Vcelku dobrá komunikace při objednání.
    • +Benefity

• bez komunikace a to je zboží již 3 měsíc zaplacenné!

• Super komunikace e-shopu
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Bezproblémové doručení

Den po vytvoření objednávky jsem byla kontaktována e-shopem, neboť mnou objednané zboží nebylo naskladněno a bylo potřeba je objednat u výrobce. To mi nevadilo. Přesto, že zboží mělo dorazit až za cca tři týdny, za týden bylo doma. Příjemné překvapení. Nákup v tomto e-shopu mohu jen doporučit a v budoucnu se zde ráda budu vracet.

• Bohužel i pres upozorněni,ze toho maji HODNĚ.. cekam přes měsíc než mi zavolají,aby mi mohli odeslat zbozi a mohla si objednat další. Nechápu,proč neprijmou jedno člověka co jim bude zvedat jen telefony.

• Zbozi objednano, ihned zaplaceno. Nebylo dodano, cekala jsem na nej vice jak 10 dnu (na eshopu psano ze je skladem). Eshop nereaguje na emaily a nikdo nezveda uvedena cisla!

Nikdy vice!!!

• Široké portfolio platebních metod
  • pořád čekám na email ,že je zboží na skladě abych ho mohla zaplatit.
    Několik krát jsem volala na tel.číslo které je uvedené na objednávce a nikdo mi to nebere

• Berou benefit na vše

• Placení benefity
    • Dlouhá doba než je kupující kontaktován obchod

• Žádné
    • Obchod absolutně nekomunikuje,nezvedá telefony podává klamné informace. Tvrdí že mají produkt skladem a ve skutečnosti ho teprve obednají u dodavatele.

Můj názor je absolutní nezvládnutí situace ze strany e-shopu.

Reakce obchodu Megabike Plus

rádi bychom se vyjádřili k této reakci.
    Na našich webových stránkách je jasně uvedená dostupnost, ale když někdo těmito informacemi schválně pohrdá
    tak je pak těžké se domluvit. Zákazníkovi šlo od začátku pouze o napsání negativní reakce... Což by nebylo poprvé. Během 2 měsíců, se jedná již o třetí objednávku na shodnou adresu - pouze pokaždé s jinými iniciály. Vždy klient nejdříve počkal až zboží odešleme a poté ihned objednávku stornoval. Tak se na nás prosím nezlobte, ale myslíme si že není zrovna vhodná doba si z obchodů dělat dobrý den.

S pozdravem tým Megabike Plus

• Obchod nekomunikuje, telefoní číslo které je uvedeno na webu asi někomu leží ve sklepě aby to nikdo nemusel brát
    • Zřejmě sami zrušili objednávku
    • Špatně napsané informace co se dá platit přes Benefity (až po přečtení recenzí mi to bylo jasné)

Reakce obchodu Megabike Plus

je nám líto. Ale zboží lze platit pouze tak jako v každém jiném obchodě v hotovosti, kartou, bankovním převodem...
    Nikoli pomocí služby Benefity. Ta slouží pouze pro platbu služeb (jako je například služba ,,Výuka servisu a péče o kolo").
    Veškeré tyto informace jsou uvedeny na našich webových stránkách. Bohužel občas se najdou zákazníci, kteří tyto informace ignorují pouze pro napsání negativní recenze.

S přátelským pozdravem tým Megabike Plus.

Super...

• Největší výhoda určitě nákup na benefity

Velice ochotný personál,nadstandardní doprava.

• Při platbě benefity, je to dražší.

Obchod nabízí platbu benefity, ovšem když zadáte platbu benefity tak se chovají jako by vaše objednávka neexistovala,stejně tak komunikace s obchodem je dost tristní.

Reakce obchodu Megabike Plus

S přátelským pozdravem tým Megabike Plus.

Od objednávky jsem se do obchodu nedovolala a ani z obchodu se neozvali.
    Třeba je to zaviněno pandemii Covid 19.
    Nevím...

• pří objednání zboží rychlá a férová komunikace, ale pak se nelze spojit s obchodem
    • nelze se dovolat na inzerovaná telefonní čísla
    • zkoušel jsem komunikovat s obchodem přes chat, dodnes žádná odezva :-(
    • mám problém se zbožím, ale komunikace s obchodem na nulové úrovni

• Super rychlá a výborná komunikace

Vše v pořádku