• Nemůžu hodnotit,zboží jsem zatím neobdržel ....

Nákup proběhl v pohodě ,zboží bylo dodáno v avizovaném termínu. Obchod tedy doporučuji.

• přehlednost stránek
    • včasné doručení
    • nevím

mohu jen doporučit

• Široká nabídka
    • Dobré ceny
    • Nemožnost sledovat průběh vyřizování zakázky, ale obchod na to upozorňuje, takže ok.

Doporučuji.

s nákupem jsem spokojena, i přez menší komplikaci s doručením, kdy bylo na můj balíček zapomenuto, jsem byla kontaktována a zboží mi bylo firmou doručeno až domů, takže pod stromečkem se objevil :-)

• Velký výběr a přehlednost. Rychlá dodávka, zpracování zásilky, Včasné doručení. Děkuji.

Velký výběr, výborná komunikace. Včasné doručení zboží a oznámení předem o expedici a zpracování dat.

• Nízké ceny
    • Velký výběr zboží
    • Skvělá komunikace

• Šíře nabídky a značek
    • Rozumné ceny
    • Vedle široké nabídky nejen sportovního pánského oblečeni, je dámská kolekce nesportovního oblečení slabší (košile, svetry apod.)

Zboží dorazilo v pořádku, odpovídalo nabídce na eshopu. S ohledem na dovoz ze zahraničí proběhlo vše rychle a hladce. S obchodem jsem zatím nikdy neměla žádný problém.

• Dobré ceny.

Všechno v pořádku, až na dopravu zboží. Bylo posláno v igelitovém sáčku a zřejmě díky tomu bylo v balíku rozbité plastové ramínko, které udělalo drobné na oblečení.

• Stránky se pomalu načítají

• Dobre ceny
    • Popis zbozi
    • Vyber

Doporucuji
    Zbozi jsem menila za vetsi velikost, vyborna komu ikace a domluva s obchodem
    Jsem spokojena

• Přehlednost a velký výběr
    • Jednotlivé velikosti (např. čepice)

Velký výběr za rozumné ceny

• Osobní vyzvednutí v Praze zdarma.

Celkem dobré ceny,ale na zboží se čeká docela dlouho. Objednávala jsem triko, přišlo v pořádku. Doporučuji, ale jen trpělivým.

• levné
    • rychlá komunikace
    • přehledné stránky
    • chybí možnost platit kartou na Zásilkovně
    • boty mi z nějakého důvodu přišly bez tkaniček, i když na obrázku byly a nikde se o nich nic nepsalo, ale žádná hrůza

Delší doba dodání, ale to se dá očekávat, vzhledem k tomu, že to objednávají ze zahraničí.

Taky krabice s botama mi přišla bez víka - ničemu to sice nevadilo, boty ok, jen mi to přišlo zvláštní :)

• Velmi dlouhá doba dodátní. Čekat přes týden, než zboží pošlou na zásilkovnu mi přijde dost.

• Ceny

• Široký sortiment, rychlost dodání.

Vřele doporučuji.

• super kvalita, super cena

• Zboží, které jsem jinfe nenašel.

• Osobní vyzvednutí v Praze do 18 hodin.
    • Nic.

Zboží bylo připravené k vyzvednutí poměrně rychle.
    Obchod relativně dobře dostupný.