• Bylo to rychle
    • jar neměl větší balení

• Doprava po Praze zdarma

Oceňuji vstřícné jednání

Přijeli ještě ten samý den, což jsem opravdu ocenil.

• Moderný e-shop
    • Rýchle spracovanie objednávky
    • Ochotný a profesionálny personál
    • Nemožnosť platiť kartou na mieste

Veľmi rýchle spracovanie objednávky a jej príprava na vyzdvihnutie na pobočke – ešte v ten istý pracovný deň, dokonca v piatok tesne pred skrátenou otváracou dobou. Predajca promptne telefonicky vykomunikoval zopár chýbajúcich vecí a navrhol alternatívu. Pozor na nemožnosť platenia kartou! To sa mi vypomstilo, našťastie, opäť – predajca bol tolerantný a počkal pár minút po zatváračke, kým som skočil do najbližšieho bankomatu.

Čo sa nákupu ako takého týka – som spokojný. E-shop je prehľadný a dobre sa v ňom orientuje a ceny mi prídu vhodné. Jedna sada farebných Centropen propisiek síce ledva píše, vysychá, ale to môže mať viac príčin: zlé skladovanie či jednoducho zlý produkt.

• Po Praze se neplatí se za dopravu
    • Doručení hned další den
    • Velký výběr kancelářských potřeb
    • Je možné si přesně zvolit datum doručení při zadávání objednávky

• doprava po Praze zdarma, možnost zvolit si den doručení

• bez poštovného

• Okamžitá reakce na objednávku, rychlé dodání zboží

Operativní přístup k objednávkám, rychlé dodání.

• Široký sortiment
    • Příznivé ceny
    • Doručení v Praze zdarma

rychlost a ochota

• Výborná spolupráce i v případech, že potřebujeme dodat něco méně obvyklého velmi urgentně
    • V případě, že zboží není na skladě, je nám vždy navržena podobná položka

S obchodem jsme skutečně velice spokojeni. Objednáváme pravidelně a zatím nenastal jediný problém. Mefisto vždy vše rychle a ochotně vyřídí. Navíc mají skutečně dobrý zákaznický servis, takový lidský a toho si moc cením.

Vynikající přístup k zákazníkovi a rychlé dodání

• Velký výběr zboží za velmi dobré ceny, rychlé dodání

• Prehlednost,rychlost vyrizeni, vyborna komunikace v pripade chybejiciho zbozi ( neni skladem)

• Firma s lidským přístupem, možnost se dohodnout na individuálních podmínkách a větší flexibilita než u velkých firem

Příjemné lidské jednání, možnost cokoli bez problémů v objednávce či trase závozu upravit, velká flexibilita

super je možnost určit si datum dodání zboží

SUPER

• Jako zaměstnanec MFF UK nemám jinou možnost nákupu kancelářských potřeb než u této vysoutěžené firmy. Ve finále to znamená, že výběr některého typu zboží závisí na volbě pracovníka ve skladu. Záznamní kniha s koťátkem na deskách by se určitě líbila mým devítiletým vnučkám. Já jsem z této infantilní varianty nadšený o trochu míň. Nebylo by možné přidat i tento detail do možností výběru při online nákupu?
    • Při online nákupu se nedá posoudit, jak bude uživateli vyhovovat konkrétní typ kuličkového pera. Na rozdíl od kamenného obchodu není možné je předem vzít do ruky.