• Velmi přehledná nabídka. Velmi ochotný řidič, který přivezl zboží.
    • Doručeno o dva dny později než byl potvrzený termín. Chápu, že některé objednané zboží není na skladě, ale dodavatel by se mohl e-mailem zeptat na možnost náhradního plnění u takového zboží jako je diář.

O.K.

Jsme letití zákazníci a vždy jsme byli spokojeni s kvalitní, rychlou a odbornou spoluprací. Pokud někdy nějaké zboží nebylo na skladě, okamžitě jsme byli kontaktováni a informováni, zda souhlasíme s náhradním plněním, resp. domluvili jsme řešení. Vždy nám bylo vyhověno.

posledně se stalo, že dorazily pořadače jiné velikosti. To se může stát každému. Pozitivně hodnotím, že po vysvětlení někomu na zákaznické lince bylo vyměněno za správné zboží

Jsme letitým zákazníkem výše uvedené firmy. Vše bylo vždy perfektní a jsme spokojeni jak se zástupcem, tak i s dámami, které pro nás zboží připravují. Cokoliv potřebujeme, vždy se nám snaží vyjít vstříc, sehnat a zařídit vše k naší spokojenosti. Doporučuji.

Příjemné a rychlé jednání. Dodávka byla uskutečněna dle domluvy.

Objednávka zrušena, protože objednaná položka, kterou jsem potřeboval rychle a která ve vyhledávači byla označena jako skladem, skladem nebyla. Obchod mě o této skutečnosti obratem kontaktoval a následná komunikace byla zcela bez problému.

Jsem velice spokojená , obchod má v nabídce zboží , které potřebujeme , nemusíme se obracet na jiné dodavatele . Doručeno je vždy včas . U tohoto dodavatele objednáváme zboží již přes půl roku a vždy jsme obdrželi to co jsme požadovali .

• rychlost, ochota, příjemné jednání
    • -prozatím jsme žádnou nevýhodu nenalezli

• rychlé jednání
    • dodání zboží hned druhý den

• Rychlost dodávky a dobrá kvalita zboží

• Rychlost, vstřícnost

První nákup a velká spokojenost. Zboží doručeno hned druhý den ve zvolený čas. Jen škoda, že nejde platit kartou.

• doprava zdarma
    • nelze platba kartou, lze však na fakturu:)

• V krátké době mám objednané zboží v kanceláři.
    • Příliž velká balení některého zboží a nemožnost dělení, případně míchání barev.

Jsou rychlí, ochotní, snaží se vyhovět.

ochota, spolupráce a rychlé dodání

Rychlé dodání, super porada po telefonu.

Jsme pravidelní zákazníci již několik let. Spolupráce je vždy na vysoké profesionální úrovni jak díky obchodnímu zástupci panu Vinklářovi, tak i řidiči, který nám zboží zaváží. Pokud je nějaká nejasnost, či potřebujeme radu, vždy nám pracovnice firmy telefonicky velice ochotně poradí a pomohou řešit problém promptně, ochotně a pečlivě. Prostě spokojenost.

• Spolehlivost, ochota, rychlost dodání, všechno v pořádku - doporučuji

• Super ceny