• rychlost doručení a skvělá cena

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za pozitivní hodnocení našeho internetového obchodu. Teší nás, že jste byl s rychlostí dodání i cenou spokojený. Těšíme se na Váš příští nákup.

• rychlost,cena, komunikace

doporucuji

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s našimi službami spokojený. Budeme rádi, pokud si vyberete z naší nabídky i někdy v budoucnu.

Meesenburg tým

• Rychlý, přesný, spolehlivý…

Rychlý, přesný (požadované rozměry ), spolehlivost v dodávce termínu.

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl s dodávkou spokojený.
    Budeme velmi rádi, pokud využijete služeb našeho obchodu i v budoucnu.

Meesenburg tým

• Informace jsou lžvé a dodávku zboží stále oddalují.Nejsou schopné dodržet termín který si sami určují v nabídce.

Reakce obchodu Meesenburg

velmi nás mrzí Vaše zkušenost s nákupem. Vámi objednané zboží je neskladová položka s dostupností na dotaz. V takovém případě zboží nemáme skladem a objednáváme jej pro zákazníky u dodavatele. U neskladového zboží nedokážeme uvádět přesnou dobu dodání, ale pouze přibližnou. O termínu dodání, jsme Vás průběžně informovali tak, jak nám termín upřesňoval dodavatel. Zboží jsme od dodavatele obdrželi 18.4., tedy 11 dní od objednání. U zboží Na dotaz uvádíme průměrnou dostupnost 12 dní s tím, že termín bude upřesněný. Věříme, že bychom tak termín v nabídce dodrželi.

Rychlost dodání zboží je pro nás prioritou. U skladových položek odesíláme objednávky nejdéle do 24 hodin od obdržení objednávky. U neskladových položek vždy termín dodání průběžně upřesňujeme a může se stát, že termín dodání u neskladového zboží neodpovídá očekávání zákazníka.

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velmi cenná. Přijměte prosím naší omluvu za možné nepříjemnosti související s termínem dodání objednaného zboží.

Rychlost dodání.

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu a těšíme se na Váš příští nákup.

Meesenburg tým

neuvěřitelná rychlost doručení zboží upraveného na míru - do druhého dne

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí přípravy parapetů spokojený.
    Budeme rádi, pokud si prohlédnete i další zboží z naší nabídky.

Meesenburg tým

Přehledné objednání různých rozměrů a neskutečně rychlé dodání

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za 100% hodnocení našeho eshopu. Těší nás, že jste byl s nákupem parapetů spokojený. Budeme rádi, pokud si u nás vyberete i příště. Třeba něco do dílny.

Meesenburg tým

Naprosto bezproblémový nákup a hlavně blesková expedice

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme za kladnou recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s rychlostí dodání spokojený. Pokud je zboží skladem, odesíláme zboží většinou v den příjmu objednávky.
    Těšíme se na Váš příští nákup.

Meesenburg tým

• již druhá objednávka a naprostá spokojenost

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme si našich stálých zákazníků a těší nás, že jsou s našimi službami spokojení. Děkujeme Vám za Vaší přízeň a budeme se těšit na Váš další nákup.

Meesenburg tým

• Objednávky z domova a super doručení
    • Nevím

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za hodnocení obchodu. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

• balení výrobků

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za 100% hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl s dodáním zboží spokojený. Budeme velmi rádi, pokud využijete služeb našeho obchodu i pro Váš příští nákup.

• Rychlos dodávky
    • Nic.

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu. Pokud je zboží skladem, snažíme se odeslat zboží v den přijetí objednávky. Jsme rádi, že to zákazníci hodnotí pozitivně.

Budeme rádi, pokud u nás nakoupíte i příště.

Meesenburg tým.

cena, superrychlost

Reakce obchodu Meesenburg

velmi děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

Meesenburg tým

• Rychlost dodání, příjemná komunikace se zájmem o zákazníka.
    • Žádnou jsem nezaznamenal.

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. Denně se snažíme, aby slova jako péče o zákazníka, nebo zákaznický servis nebyla jen hloupá klišé. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že naší snahu zákazníci oceňují.

Těšíme se na Váš příští nákup.

Meesenburg tým

• široký výběr, rychlé dodání

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za 100% hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla s naší nabídkou spokojená. Připravujeme řadu dalších produktů pro dílnu i zahradu od značek CAT a Gardena. Neváhejte nás navštívit, nebo se přihlaste k odběru novinek, ať Vám nic neunikne.

• vstřícnost a rychlost

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Těší nás, že bylo vše podle Vašich představ. Věříme, že budete spokojený i při Vašem příštím nákupu.

• Dobrá cena

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojený a budeme velmi rádi, pokud u nás nakoupíte i příště.

• Vše proběhlo v pořádku
    • Žádná

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našeho internetového obchodu. Věříme, že příště to zvládneme na 100 % Vaší spokojenosti.

• Rychlá dodavka

Reakce obchodu Meesenburg

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení našeho eshopu. Jsme velmi rádi, že jste byl s dodáním zboží spokojený a těšíme se na Váš další nákup.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Meesenburg

velmi Vám děkujeme za 100% hodnocení našeho internetového obchodu. Těší nás, že jste byl s nákupem a rychlostí dodávky spokojený. Budeme rádi, pokud využijete služeb našeho obchodu i pro Váš příští nákup.