• Vyřízení objednávek u MedPharmy - ve vlastní firmě - patrně funguje celkem dobře a spolehlivě.
    • Na volbu z dopravy bohužel jen Česká pošta, s.p. – tj. nejhorší z nejhorších přepravců/dopravců a ještě navíc bez možnosti přímé volby uložit balík na balíkovně. Na České poště mají zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod., již poměrně dlouhou dobu má Česká pošta, s.p. nastavenu otevírací dobu svých poboček vyloženě antiklientsky (Po a St: 10:00 – 12:00 13:00 – 18:00, Út, Čt a Pá: 8:00 – 12:00 13:00 – 16:00) – což odpovídá spíše konci 19. století než počátku století 21. MedPharma navíc neumožňuje osobní odběr. Kombinace Česká pošta a nemožnosti osobního odběru se mi jeví dost sebevražedná.
    • Česká pošta, s.p. doručovala balíček (DR7799924806C) ze Sivic na poštu Brno 28 – tedy necelých 14 km – devět dnů (od 30.11.2020 do 09.12.2020) tedy rychlostí cca. 1,55 km za den.
    • MedPharma byla požádána o reklamaci balíku - nezdá se mi, že by jevili nějaký valnější zájem o to jak jediný jejich smluvní přepravce (Česká pošta, s.p.) pracuje.

Jelikož není na výběr něco jako "doporučuji s výhradou" - tak v současné době "nedoporučuji", pokud MedPharma nerozšíří možnosti přepravy o další přepravce a neobnoví osobní odběr.

• Lzou
    • Zboží nepřišlo

• dlouhá dodacíl lhuta a doprava není zdarma ´+ doprava Česká Pošta kakastrofa vše velká nevýhoda

• Žádné.
    • Využívání české pošty pro doručování.

Problematické doručování

Spolehlivý

• velký výběr vitamínů a přírodních produktů v dobré kvalitě a za slušné ceny
    • poslal mi zboží na mou adresu, ale s jiným jménem - problémy při vydání balíku na české poště si umí každý představit !

nikterak se mi neomluvili, jen když jsem zavolal přímo na jejich zel.linku, očekával jsem při takovém fatálním pochybení alespoň nějaké odškodnění - třeba sleva na další objednávku nebo malý dárek, ale to se u nás nenosí, jistě mají zákazníků dost !

• Vitamíny jsou levnější než v ostatních lékárnách.
    • Nevím,zda mi dělá dobře Medunka,budu muset konzultovat její užívání se svým odborným lékařem.

Pro nákup vitamínů doporučuji,pro léčení obtížnějších zdravotních problémů radím poradit se s ošetřujícím lékařem.
    Jsou tam ale levné preparáty,Koenzym mi udělal dobře,uhlí je neškodné.

• přístuk k objednávce kdykoliv

pokud by byla správně vysvětlena aktuální akce na slevy, pak bych ho doporučil

• Nevím oničem

• Mám přehled o všech výrobcích které Medpharma nabízí - tyto výrobky kupuji i v lékárně
    • zatím jsem neměla špatné zkušenosti

Má přijatelné ceny a jsou to dobré přírodní výrobky

• bere zákazníky lékárnám

• Zboží jsem objednala a zaplatila, přesto ještě nedorazilo (10 dnů). Nikdo mě nekontaktoval s vysvětlením.

Příště budu nakupovat zřejmě jinde.

• pre mna ziadne
    • ze tovar sa neda dorucit aj na Slovensko

radsej ho nepoviem

• Přehledný výčet zboží
    • Kvalitní výrobky za příznivé ceny
    • Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala

Mohu vřele doporučit. Rychlé, vstřícné jednání, zboží dorazilo velmi rychle.

• rychlé dodávky
    • až do domu