• při reklamaci si musí zákazník platit drahé poštovné na vrácení zboží.... v jiných obchodech pošlou kód na zásilkovnu a vrací se zboží zdarma....

• Boty jsem vracela Před 6 týdny,obchod vůbec nereaguje na emaily, a peníze dosud nemám

• Špatná komunikace

Nakupovala jsem podruhé, poprvé jsem na zboží čekala také, ale komunikace byla lepší. Tentokrát to bylo dost katastrofické, zboží objednáno 12.8., až 17.8. se ozvala slečna, že nemůže najít Týnu černou (byla uvedena jako dostupná) a že se mi ozve 18.8. jaká je dostupná barva, nikdo se neozval, když jsem volala 19.8., tak se mi ozval záznamník a žádnou jinou zprávu jsem už nedostala.... 24.8. jsem mailem posílala dotaz jak to vypadá s objednávkou. Pak mi paní Mírná psala, že se mi nemohla dovolat (ale nikdo mi nevolal) a že je dostupná barva bílá a červená, tak jsem napsala červenou a zase druhá paní Skýpalová, že mi volali a že mi psali dvě zprávy! - Nikdo nepsal ani nevolal! Když konečně došlo k odeslání, tak najednou cena byla navýšena, na dotaz proč je cena navýšena mi bylo zodpovězeno p. Hyžákem - "Vaši objednávku jsme odeslali dle Vámi provedené objednávky, pouze s tím rozdílem že došlo ke změně u položky Týna LT-616 pantofel černý za 795,- na položku Týna LT- 615 červená kde je již nová cena 925,- a tuto změnu jste odsouhlasila." Odsouhlasila jsem barvu, ale ne cenu. Nikdy více v tomto obchodu nebudu nakupovat. Neférové neprofesionální jednání.

Tovar som vrátila na adresu, ktorá na to bola určená, do dnešného dňa nemám vrátené peniaze a v podstate ani topánky nevrátili späť. Aspoň keby jedno vrátili.

• Zřejmě z obchodu mnohokrát zkoušené, fuj, styďte se

Špinavá stélka plná vlasů a jiného bordelu!

• nebyly mi doposud vraceny peníze

• Veľké sklamanie, nakoľko mám postihnuté nohy a nemali pre mňa vybraný vzor ani podobný.
    V minulých rokoch bolo všetko OK

Nedorazilo zboží

Přišly mi úplně jiné boty,než jsem si objednala.Sice jsem je nevracela,ale jsem zklamaná s kvalitou.Vloni jsem už jedny kupovala a jsem s nima spokojená,ale ty nynější,jako by vyrobil někdo úplně jiný.Zuzka