• Super

Velký sortiment

Zboží vždy dostanu včas a vše co objednám.Jsem spokojená.

Perfektní komunikace, skvělé kvalitní zboží

• Neumí řešit reklamace
    • Nedostatečná komunikace

Zboží dorazilo rychle, bohužel bylo špatně zabalené a rozlilo se. Vše nafoceno, foto zasláno. Komunikace špatná, bylo mi sděleno, že se mi ozvou, jak se bude dále postupovat, bohužel je to již 14 dní a nikdo se neozval. Takže nemám ani zboží, ani peníze. Určitě tento obchod NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Medicatus.cz

Vaše recenze nás mrzí. Zboží bylo u nás zabaleno správně, zboží dorazilo rychle, jak také sama konstatujete. Z naší strany bylo vše v pořádku. K poškození balíku došlo špatnou manipulací dopravcem. Psali jsme si a zasílala jste nám fotografie, reagovali jsme, že posoudíme a ozveme se. Správně bychom měli požadovat zaslání zboží zpět, ale nechtěla jsem Vás vyčerpávat náklady na zaslání výrobku, proto ty fotografie. Teoreticky jste měla balík odmítnout a sepsat protokol s dopravcem. My bychom měli, pokud bychom reklamaci připustili, vyžadovat řádně vypsaný reklamační protokol. Všechny tyto formality jsme u Vás přeskočili a chtěli Vám vyjít vstříc. Ozonid, který jste si objednala, nebyl asi týden skladem. Proto jsme Vám zatím ani nezaslali nový výrobek. Napíšu Vám ještě na e-mail, ať neřešíme tyto věci veřejně. V každém případě se ale ohrazuji, protože komunikujeme a reklamace řešíme. Pokud nejsme například na dovolené a o této skutečnosti vždy informujeme na našich stránkách.

• rachlost

Zboží dorazilo po 14 dnech- bez udání důvodu, přesto že bylo skladem. Na dotaz ,kde je zbozi-ocekavane v normálním termínu- nikdo neodpověděl. Předpokládala jsem rychlejší dodání. A nějakou komunikaci, proto obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Medicatus.cz

v období, kdy jste balík objednávala, jsme měli dovolenou. Informace byla na webových stránkách a myslím, že jsme si to sdělovali také telefonicky. Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale jsme rádi, že Vám zboží došlo v pořádku. Přejeme hezké dny

• zboží došlo obratem a v naprostém pořádku
    • spokojenost s cenou i kvalitou

Výhoda: můžu se v klidu doma rozhodnout, co chci, ev. vidím i podobné vyrobky

• Jsem spokojená

Vše ok

• Obchod nabízí kvalitní zboží, majitelka obratem komunikuje, vysvětluje, radí.

Byl to můj první nákup, už jsem objednala další zboží.

Profesionální prostředí, spolehlivé dodávky, kvalitní produkty a velká nabídka balení od malých až po zvýhodněná velká množství .

Rychlost a výborná komunikace

• Veskrze pozitivní zkušenosti. Rychlost, ochota, spokojenost s výrobkem naprosto bez výhrad.

Velmi prijemna a vstricna komunikace, rychle dodani, naprosta spokojenost.

rychlé, bezproblémové

Velmi rychlé vyřízení a doručení, za mě spokojenost.

• Vše bez problémů.

Rychlé jednání, dobrá cena, vše bez problémů.

• Zboží přišlo v pořádku a rychle.