• Přehledné stránky
    • Skvělý produkt - Mini electric

K nákupu zboží byl avizovan dárek 2x 250 ml láhve, místo kterych ale dorazily 3x 150 ml lahve, které bohužel nevyužiji :(

Reakce obchodu Medela.cz

za komplikace se velmi omlouváme. Správný dárek samozřejmě rádi dopošleme.
    Přejeme krásný den.
    Tým Medela

Rychlé dodání zboží

• Všechny výrobky skladem,
    • Srozumitelné stránky

Rychlé jednání, zásilka dorazila v pořádku, milý dárek jako pozornost obchodu. Doporučuji

Rychlé dodání, kvalitní produkty

• obchod proběhl bez jakéhokoli problému a rychle mi náhradní díly na odsávačku dodali a na lince medely i poradili.

+ rychlo dodání
    + skvěle přehledné stránky, zákazník si hned vybere

obchod super, bohužel PPL mi to přivezlo na jinou adresu, než jsem požadovala. Naštěstí jsem byla doma.

• Jsem velmi spokojená. Hlavně s obrovskou ochotou a vstřícností ze strany zákaznického centra. Paní, se kterou jsem jednala, byla naprosto perfektní.

• přehlednost, výběr, velikostní tabulky ke spodnímu prádlu, dobrá komunikace

Vyhovovala by samozřejmě pobočka v Praze, kde si člověk zboží prohlédne, vyzkouší, poradí se osobně. Např. košilku jsem měla už při prvním dítěti ale měla lepší zapínání než ta, která mi přišla nyní. S tou první jsem byla maximálně spokojená, nic jiného jsem celé kojení nenosila, doufám, že si na jiný typ zapínání zvyknu. Na noční kojící podprsenky se vyloženě těším, ty vypadají opravdu pohodlně.

• velmi rychlé zpracování objednávky a expedice zboží

• Nákup z pohodlí domova

Maximálna spokojnosť s e-shopom. Prostredníctvom online chatu som pani vysvetlila našu situáciu, obratom mi odporúčila vhodný výrobok. Balíček došiel na druhý deň, všetko v poriadku. S výrobkom ako takým sme tiež veľmi spokojní. Vrelo odporúčam.

• Nefungující webové stránky - zboží nešlo objednat

• přehledsnost,spolehlivost
    • nic jsem neshledala

spolehlivý,přehledný

• doprava PPL - dlouhá lhůta mezi předáním dopravci a dostání ke mně

• Dopravci byla zadána fakturační adresa místo dodací a tím se dodání opozdilo.

• Originální díly a rychlé odeslání zboží (rychlost je u tohoto druhu zboží velmi důležitá).