• Velky vyber
    • Čistě přírodní produkty
    • Objednala jsem před více než týdnem, okamžitě zaplatila převodem a stále nemám žádné další info o objednávce.

První nákup proběhl v pořádku, ale tento druhy teda rozhodne ne. Měla jsem objednané 3-5 produktů a vzhledem k tomu, ze je to už více než týden a nemám žádnou zprávu o objednávce, tak ji zruším. To bohužel v současné době na trhu není moc fajn pro spotřebitele.

Reakce obchodu Medarek

Dobrý den, milá Iveto,

moc mě mrzí, že jste zklamaná. Objednala jste ve slevové akci, kdy jste dostala 21% slevu na naši kosmetiku. Zprávu o objednávce máte - přišel Vám mail, že je přijatá i další mail o tom, že je zaplacená. Dávali jsme dopředu vědět, že zpracování objednávek ze slevové akce bude trvat déle. Objednávek přišlo několik set a přestože máme posily, odeslání trvá déle. Mrzí nás to. Pokud chcete objednávku zrušit, je třeba dát nám vědět na mail, ne tady přes Heuréku. Myslím, že slevy jsou v současné době pro spotřebitele fajn a to přesto, že si musí na zboží počkat.

Hezký den, Lucka, Medarek

Dlouhá doba zpracování objednávky

Reakce obchodu Medarek

objednávku jste vytvořila 29. 5. v 11:21 hod. Platbu jsme přijali 12:14 téhož dne. Kurýr s balíčky odjíždí ve 12. hodin. Vaše objednávka byla tedy hned následující den odeslána. 31. 5. byla zásilka v Praze a 1. 6. na výdejním místě. Vy jste si ji vyzvedla o den později. Na naší straně žádnou dlouhou dobu zpracování objednávky nevidím. Vaše hodnocení nás velmi mrzí.