• Autodíly nakupuji často, ale příště raději zvolím spolehlivého prodejce!
    • Všechno špatné je k něčemu dobré... U konkurence (autobaterie Mulač) jsem zakoupil VARTU Blue dynamic EFB 560500 12V, 60Ah, 640A, N60 za podobnou cenu, za jakou mi obchod objednávku zrušil. Jsem s nákupem spokojenější...
    • Omluva za chybně uvedenou cenu výrobku na základě zaslaného emailu kupujícím resp. spotřebitelem.
    • Na základě telefonického hovoru jsem s navrhovanými možnostmi nesouhlasil (nechtěl jsem jiný produkt) a po vzájemné dohodě došlo ke zrušení objednávky dle obchodních podmínek.
    • Důležité je jen jedno: každou chybu, kterou uděláme dnes, už pravděpodobně neuděláme zítra...
    • Nedodání zboží a laxní přístup prodejce k řešení situace.
    • Jasný, chyba se může stát, ale prodejce by se měl k vlastnímu problému postavit čelem a navrhnout kvalitativní alternativu (formou rozumných či přesvědčivých argumentů). Byl jsem ochoten připlatit za lepší návrh.
    • Metody přesvědčování a argumentace pro zakoupení jiného zboží bylo nedůstojné v rámci obchodních vztahů.

Na základě chyby v nacenění zboží (rozdíl pouze cca. 300,- kč - autobaterie Banner Running Bull EFB 565 12, 12V, 65Ah, 650A za 2 730,00 Kč) a nemožnosti dodat objednané zboží v souladu s platně uzavřenou kupní smlouvou, jsem u firmy Mechanol ztratil důvěryhodnost pokračovat v nákupech, , protože konkurence je veliká.

• baterie má opačně vývody

• Prodavač mi nebyl schopen říci, kdy byla baterie vyrobená ! Musel jsem ji koupit, protože jsem potřeboval zprovoznit auto. Na dotaz u výrobce jsem se dozvěděl, že baterie podle kodu byla vyrobena v roce 2014, tudíž je už dva roky stará !!!

Neprofesionalita prodávajícího ( možná úmyslná ), aby prodal staré zboží.

• U popisu baterie v e-shopu byly uvedeny jiné parametry, než jaké ve skutečnosti měla.