• Rychlost dodání, zboží v pořádku.

Doporučuji, je to už můj druhý nákup a opět vše rychle a bez problémů. Boty sice tentokrát bohužel musím vrátit, protože mi nesedí, ale to rozhodně to není vinou obchodu.

• Nákup v klidu z domova.
    • nereagují na emaily
    • nefunkčnost historie nákupu

Dodnes nevím,zda objednané zboží někdy obdržím.

• rychlá komunikace s obchodem
    • srozumitelné webové stránky
    • přívětivé ceny

Zboží jsem objednala před 10 dny, zatím nedorazilo, nicméně si myslím, že s tím by měl zákazník počítat...
    V případě, že chce zákazník zboží ihned, měl by nakupovat v kamenném obchodě.
    Na můj email s dotazem jsem dostala okamžitě zpětnou vazbu, velice chválím.
    Obchod doporučuji.

• Zboží jsem si objednala před více jak 10 dny a stále nedorazilo, zatím mi nepřišel ani email, kdy má přijít!

• cas dodania tovaru

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla zrušená z důvodu neuhrazení bankovního převodu. Na Slovensko na dobírku nezasíláme!

• solidní ceny, příjemné jednání
    • nevím

přehledné stránky, rychlé jednání, příjemná komunikace

• Nizke ceny
    • Zadne

Boty mam jako darek ale vypadaji hezky-jako na fotu

• dle informací 12.11. je zboží připraveno k odeslání a do 24.11. odesláno nebylo.

Velmi zklamaná přístupem .

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, neustále pracujeme na zlepšování servisu pro naše zákazníky. Věřím, že jste byla nakonec se zbožím spokojená. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nám můžete zavolat. S pozdravem MEBOTY.cz

• Pěkné webové stránky
    • Neskutečně dlouhá dodací lhůta.
    • Nedodržen termín dodání.
    • Tel. číslo- žádná komunikace. Tel nikdo nezvedá.

Zaujali mě webové stránky a široký výběr sortimentu. Přesto,že jsem naléhavě urgovala co nejrychlejší dodání z důvodu termínu u švadleny a následného plesu. Dodnes jsem zboží neobdržela. Obchod hodnotím jako velké zklamání. Ostatním nedoporučím.

Reakce obchodu MeBoty.cz

"Zásilka nebyla doručena z důvodu neúplné adresy potřebné pro doručení," píšou na PPL. Přitom jsme PPL předali naprosto stejnou adresu, kterou jste uvedla u své objednávky. Následující pracovní den Vás budeme telefonicky kontaktovat.

• Ignorace zakaznika ze strany prodavajiciho. V zadnem pripade neni zakaznik prvorady!!!!

Je to obchod, který bych nedoporučila nikomu. Nemam peníze a ani zboží,ignorace zákazníka, komunikace žádná!!!!

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, nerozumím tomu. Vaše objednávka byla vyřízena během 48 hodin. Máme od Vás ani ne týden vrácené zboží. Peníze pochopitelně dostanete. Děkuji za strpení.

• -přehledné stránky
    • -super výběr
    • -kvalita a skvělá cena
    • -doporučuji :o)

Výborná komunikace s obchodem,rychlé dodání,pán je velice milý a ochotný vyřešit vše pro Vaší spokojenost...DOPORUČUJI!!!

Děkujeme za Vaší recenzi.

• široký sortiment za lidské ceny:)
    • platba přes internet může být někdy zdlouhavá

Nakoupila jsem zde, přesně to zboží, které jsem si přála a které bych v normálních obchodech v hypermarketech nikdy nesehnala,zboží dorazilo v pořádku a vypadá přesně hezky jako na fotkách žádné zkreslení, retušované fotky a podobně, všem doporučuji:)

dobrý obchod

Děkujeme za Vaší recenzi.

Obchod jsem si našla na internetu, kozačky byly na obrázku krásné, které jsem si objednala. Ale realita byla jiná.Kozačky byly příšerné za cenu 1379kč bych si představovala jinou kvalitu. Tyto kozačky prodávají vietnamci tak za 300kč.
    Po rozbalení jsem okamžitě kozačky opět zabalila a ihned odeslala zpět. Nevzala bych si je ani s košem.

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, máme trvale jedny z nejnižších cen na českém trhu. Navíc během 14-ti dní máte nárok na vrácení zboží.

• Široký sortiment a dobré ceny.

Dobrá komunikace se zákazníkem.Tento zásilkový obchod můžu doporučit .Já jsem byla spokojena.

Děkujeme za Vaší recenzi.

Zboží dorazilo v pořádku a brzy.Dobrá cena v poměru kvalita.Velikost sedí.Super.Jsem spokojena.Doporučuji.

Děkujeme za Vaší recenzi.

• Dlouhá doba dodání zboží pomocí České pošty.

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, nerozumíme Vaší recenzi. Zásilka byla před týdnem odeslána. ČP nepoužíváme. Telefon bohužel taktéž nezvedáte.

Omylem jsem si zadala převzetí v zásilkovně a okamžitě posla e-mail s žádostí o změnu na dopravu PPL, která mi byla okamžitě potvrzena. Současně mi bylo napsáno, že zboží dorazí následující týden v úterý nebo středu. Ve čtvrtek mi přišel e-mail, že druhý den bude balíček doručen na zásilkovnu. Na základě mého upozornění mě kontaktoval pracovník s omluvou a nabídkou slevy na další nákup. Bohužel jsme odlétali na dovolenou a tak jsme se domluvili na prodloužení vyzvednutí v zásilkovně na 14 dnů. Uloženo bylo na 10 dnů, což bylo 1 den po návratu z dovolené. Poslední dva dny mě bombardovali SMS zprávami, telefonáty a e-maily, což bylo velmi nepříjemné po nočním letu. Každopádně až na tyto výhrady jsem se zbožím spokojená.

Reakce obchodu MeBoty.cz

ze komplikace se ještě jednou omlouváme.

Jde nám o spokojenost našich zákazníků a také o to, ať zákazník dostane vždy to, co si objednal. Kontaktujeme tedy zákazníky v momentě, když si někdo nestihl zásilku včas převzít, nebo když se blíží poslední den k vyzvednutí, ať se domluvíme, zda mají zájem o prodloužení doby na vyzvednutí. Jsme moc rádi, že jsme se nakonec dohodli a těší nás Vaše spokojenost.

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí, nás neváhejte kdykoli kontaktovat.

MEBOTY.cz

• Krásné a levné botky

Děkujeme za Vaší recenzi.

• Vyzkouseni obuvi na miste doruceni...dobra komunikace...

Je to jeste brzy ,ale jsem spokojena