• Žádné jsem nenašla.
    • Nepřiměřeně dlouhá doba dopravy - od objednání a zaplacení uběhl celý týden než zboží konečně dorazilo.
    • A pak ještě poslali jinou barvu.

Nedoporučuji. Stálo mě to čas a nemám žádné zboží a zatím ani peníze zpět. Prý se spletli v popise a barvu, kterou jsem si objednala, vůbec nemají ani neměli.

Reakce obchodu MeBoty.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Ano v popisku jsme měli špatně uvedenou barvu a kabelka nebyla černé ale grafitové barvy. Omluvili jsme se za špatný popisek a tudíž za špatně zaslanou kabelku v barvě grafitové a ihned jsme Vám zaslali reklamačního asistenta, aby jste nám mohla zboží odeslat zpět na Naše náklady. Kabelka se nám od Vás ještě nevrátila a tudíž jsme ještě neodesílali peníze zpět na Váš účet.

Velké množství zboží máme v externím skladu a jeho doba dodání je 2-5 dní. Od nás jsme zásilku odeslali 4 den. Poté předáme zásilku dopravci, bohužel již neovlivníme délku dodání dopravcem.

Přejeme příjemný den

Oddělení dámské obuvi - Toppanky

• žádné, nekomunikují, peníze jsem poslala a zboží nedostala

nekomunikují, peníze jsem poslala a zboží nedostala

• před 10dny jsem boty zaplatil a dosud je nemám už dva dny mě neberou ani telefon

• Nákup v klidu z domova.
    • nereagují na emaily
    • nefunkčnost historie nákupu

Dodnes nevím,zda objednané zboží někdy obdržím.

• Zboží jsem si objednala před více jak 10 dny a stále nedorazilo, zatím mi nepřišel ani email, kdy má přijít!

• cas dodania tovaru

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla zrušená z důvodu neuhrazení bankovního převodu. Na Slovensko na dobírku nezasíláme!

• dle informací 12.11. je zboží připraveno k odeslání a do 24.11. odesláno nebylo.

Velmi zklamaná přístupem .

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, neustále pracujeme na zlepšování servisu pro naše zákazníky. Věřím, že jste byla nakonec se zbožím spokojená. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nám můžete zavolat. S pozdravem MEBOTY.cz

• Pěkné webové stránky
    • Neskutečně dlouhá dodací lhůta.
    • Nedodržen termín dodání.
    • Tel. číslo- žádná komunikace. Tel nikdo nezvedá.

Zaujali mě webové stránky a široký výběr sortimentu. Přesto,že jsem naléhavě urgovala co nejrychlejší dodání z důvodu termínu u švadleny a následného plesu. Dodnes jsem zboží neobdržela. Obchod hodnotím jako velké zklamání. Ostatním nedoporučím.

Reakce obchodu MeBoty.cz

"Zásilka nebyla doručena z důvodu neúplné adresy potřebné pro doručení," píšou na PPL. Přitom jsme PPL předali naprosto stejnou adresu, kterou jste uvedla u své objednávky. Následující pracovní den Vás budeme telefonicky kontaktovat.

• Ignorace zakaznika ze strany prodavajiciho. V zadnem pripade neni zakaznik prvorady!!!!

Je to obchod, který bych nedoporučila nikomu. Nemam peníze a ani zboží,ignorace zákazníka, komunikace žádná!!!!

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, nerozumím tomu. Vaše objednávka byla vyřízena během 48 hodin. Máme od Vás ani ne týden vrácené zboží. Peníze pochopitelně dostanete. Děkuji za strpení.

Obchod jsem si našla na internetu, kozačky byly na obrázku krásné, které jsem si objednala. Ale realita byla jiná.Kozačky byly příšerné za cenu 1379kč bych si představovala jinou kvalitu. Tyto kozačky prodávají vietnamci tak za 300kč.
    Po rozbalení jsem okamžitě kozačky opět zabalila a ihned odeslala zpět. Nevzala bych si je ani s košem.

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, máme trvale jedny z nejnižších cen na českém trhu. Navíc během 14-ti dní máte nárok na vrácení zboží.

• Dlouhá doba dodání zboží pomocí České pošty.

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, nerozumíme Vaší recenzi. Zásilka byla před týdnem odeslána. ČP nepoužíváme. Telefon bohužel taktéž nezvedáte.

• Vyber z domova
    • Zbozi,ktere nabizi na strankach, nema.
    • Ani po oznameni,ze zbozi neni, nebylo ze stranek smazano,nabizi se dal.
    • Dlouha doba,nez vrati penize zpet.

Nasla jsem zbozi,ktere se mi libilo.
    Objednavka byla, ze strany obchodu zrusena,tudiz zbozi nebylo vubec odeslano a presto jsem na vraceni penez cekala dva tydny a to jeste po druhem upominajicim telefonatu.
    Nedoporucuji.

děkujeme za recenzi.

Snažíme se vyjít všem zákazníkům vstříc, avšak ne vždy je možné jednat okamžitě.
    Dle naší telefonické domluvy bylo vše napraveno během 1 dne.

Ještě jednou se omlouváme a přejeme hezký den.

www.meboty.cz

• Vůbec jsem neměla možnost platby na dobírku

děkujeme za recenzi.

Platba na dobírku je možná.
    Vaše objednávka byla stornována z důvodu skladové nesrovnalosti.
    Zasílali jsme Vám omluvný e-mail společně se slevovým kupónem.

Ještě jednou se omlouváme a přejeme hezký den.

www.meboty.cz

• fotky daného zboží neodpovídají původním fotkám v jejich online nákupu.
    • Objednala jsem poprvé a bohužel kvalita bot byla hodně špatná dala by se srovnat s nakupem na tržnici. Foto zboží neodpovídalo zkutečnosti, krabice přišla roztrhana a boty se zdály , že nejsou ani zdaleka nové.

Neodrazuji od nákupu, internetové stránky nabízí hezké boty i za vyšší ceny . Každý má právo zboží vrátit v ochranné lhutě 14 dní bez udání důvodu, uvidíme zda i obchod je seriozni na vraceni peněz.

Reakce obchodu MeBoty.cz

jsme velmi zmatení z Vašeho hodnocení.

- Každou obuv pečlivě kontrolujeme ještě před odesláním.
    - Zboží bylo 4. den od úhrady zasláno k Vám (tj. ještě 3 dny k dobru pro nás).
    - V interní komunikaci jste nám nesdělila žádnou stížnost, ani návrhy na zlepšení.
    - Když sedí kód na krabici a obuv, jedná se o boty dle obrázku. Když i přesto se domníváte, že se jedná o záměnu (může se stát), je potřeba tuto skutečnost nahlásit a obuv Vám jsme schopni vyměnit.

Po přijetí zboží Vám budou peníze neprodleně vráceny.

• Nízké ceny.
    • Nedodání objednaného zboží

Jednoduše nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu MeBoty.cz

botičky bohužel už nebyly. Znovu se omlouváme. Psali jsme Vám e-mail ohledně stornování objednávky.

• nízké ceny
    • dodací lhůty a komunikaci

kdo si počká ten se asi dočká..

Reakce obchodu MeBoty.cz

omlouváme se za mírně zpoždění. Zboží bylo včera zasláno. Dnes by Vás měl kontaktovat kurýr ohledně převzetí zásilky.