• výběr

Zboží dorazilo opravdu velmi rychle. Popis sedí a obuv stejná jako na obrázku. Spokojenost.

Reakce obchodu MeBoty.cz

děkujeme za Vaší kladnou recenzi za rychlé vyřízení objednávky a k našemu nabízenému sortimentu a velmi si ji vážíme.

Přejeme příjemný den

Oddělení dámské obuvi - Toppanky

• Nespolehlivý e-shop

Zde NEOBJEDNAVEJTE!!
    Obchod nekomunikuje, na email žádná reakce, telefon nezvedaji. Jediné štěstí je, ze jsem boty objednala na dobirku, jinak bych přišla o peníze, nicméně boty jsem potřebovala a bohužel objednala právě zde.

Reakce obchodu MeBoty.cz

tímto bychom vás chtěli informovat, že společnost TOPPANKY s.r.o., která patří mezi přední dodavatele obuvi převzala eshop www.meboty.cz. Jsme si vědomi historie tohoto eshopu a určitě uděláme maximum pro to, aby MéBoty.cz získalo zpět Vaši důvěru.

• boty jsem objednala před měsícem, zatím nic, ani zpráva,..dvakrát jsem se dotazovala mailem... bez odpovědi...

totálně mínusové

• žádné, nekomunikují, peníze jsem poslala a zboží nedostala

nekomunikují, peníze jsem poslala a zboží nedostala

• před 10dny jsem boty zaplatil a dosud je nemám už dva dny mě neberou ani telefon

• Rychlost dodání, zboží v pořádku.

Doporučuji, je to už můj druhý nákup a opět vše rychle a bez problémů. Boty sice tentokrát bohužel musím vrátit, protože mi nesedí, ale to rozhodně to není vinou obchodu.

• Nákup v klidu z domova.
    • nereagují na emaily
    • nefunkčnost historie nákupu

Dodnes nevím,zda objednané zboží někdy obdržím.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• rychlá komunikace s obchodem
    • srozumitelné webové stránky
    • přívětivé ceny

Zboží jsem objednala před 10 dny, zatím nedorazilo, nicméně si myslím, že s tím by měl zákazník počítat...
    V případě, že chce zákazník zboží ihned, měl by nakupovat v kamenném obchodě.
    Na můj email s dotazem jsem dostala okamžitě zpětnou vazbu, velice chválím.
    Obchod doporučuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží jsem si objednala před více jak 10 dny a stále nedorazilo, zatím mi nepřišel ani email, kdy má přijít!

• cas dodania tovaru

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla zrušená z důvodu neuhrazení bankovního převodu. Na Slovensko na dobírku nezasíláme!

• solidní ceny, příjemné jednání
    • nevím

přehledné stránky, rychlé jednání, příjemná komunikace

Boty dorazily rychle, zboží odpovídá obrázku. Byla jsem spokojená a rozhodně doporučuji.

• Nizke ceny
    • Zadne

Boty mam jako darek ale vypadaji hezky-jako na fotu

• dle informací 12.11. je zboží připraveno k odeslání a do 24.11. odesláno nebylo.

Velmi zklamaná přístupem .

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, neustále pracujeme na zlepšování servisu pro naše zákazníky. Věřím, že jste byla nakonec se zbožím spokojená. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nám můžete zavolat. S pozdravem MEBOTY.cz

• Pěkné webové stránky
    • Neskutečně dlouhá dodací lhůta.
    • Nedodržen termín dodání.
    • Tel. číslo- žádná komunikace. Tel nikdo nezvedá.

Zaujali mě webové stránky a široký výběr sortimentu. Přesto,že jsem naléhavě urgovala co nejrychlejší dodání z důvodu termínu u švadleny a následného plesu. Dodnes jsem zboží neobdržela. Obchod hodnotím jako velké zklamání. Ostatním nedoporučím.

Reakce obchodu MeBoty.cz

"Zásilka nebyla doručena z důvodu neúplné adresy potřebné pro doručení," píšou na PPL. Přitom jsme PPL předali naprosto stejnou adresu, kterou jste uvedla u své objednávky. Následující pracovní den Vás budeme telefonicky kontaktovat.

• Ignorace zakaznika ze strany prodavajiciho. V zadnem pripade neni zakaznik prvorady!!!!

Je to obchod, který bych nedoporučila nikomu. Nemam peníze a ani zboží,ignorace zákazníka, komunikace žádná!!!!

Reakce obchodu MeBoty.cz

Dobrý den, nerozumím tomu. Vaše objednávka byla vyřízena během 48 hodin. Máme od Vás ani ne týden vrácené zboží. Peníze pochopitelně dostanete. Děkuji za strpení.

• -přehledné stránky
    • -super výběr
    • -kvalita a skvělá cena
    • -doporučuji :o)

Výborná komunikace s obchodem,rychlé dodání,pán je velice milý a ochotný vyřešit vše pro Vaší spokojenost...DOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu MeBoty.cz

Děkujeme za Vaší recenzi.

• široký sortiment za lidské ceny:)
    • platba přes internet může být někdy zdlouhavá

Nakoupila jsem zde, přesně to zboží, které jsem si přála a které bych v normálních obchodech v hypermarketech nikdy nesehnala,zboží dorazilo v pořádku a vypadá přesně hezky jako na fotkách žádné zkreslení, retušované fotky a podobně, všem doporučuji:)

Reakce obchodu MeBoty.cz

Děkujeme za Vaší recenzi.