• Dlouhé dodání zboží, píší 1-3 dní dodání a dnes je to již týden od objednání i zaplacení.

Nedají vědět, že se objednávka zdrží. Nemají slibovat, co nedovedou splnit, to ať raději dopředu řeknou narovinu, jak to je.

Reakce obchodu Mc Bike

toto zdržení bylo způsobeno firemní dovolenou - informace o tomto zdržení byla uvedena jak na stránkách v kontaktech tak i velkým červeným upozorněním přímo při potvrzování objednávky - " Z důvodu firemní dovolené do 7.6. budou objednávky vyřizovány hned následující den. Ke všem dotčeným objednávkám přidáváme malý dárek jako omluvu za zdržení"
    Tato objednávka byla odeslána hned 8.6., jen stačilo lépe číst velké červené upozornění :)

Zatím nikdo nekomunikuje ohledně objednávky

Reakce obchodu Mc Bike

koukali jsme na Vaši objednávku a opravdu tam bylo zdržení z důvodu velikonočních svátků a výpadku jednoho z objednaných produktů. Za tuto skutečnost se Vám omlouváme, jak jsme již komunikovali v emailu a k objednávce máte přibalen i dárek jako omluvu.
    Děkujeme za pochopení

• Zboží nedorazilo a Vy se ptáte jak jsem spokojený? Z.Lidický.

Dobrý den pane Lidický,
    koukali jsme na Vaši objednávku a zvolil jste si online platbu kartou - bohužel jste ale objednávku do dnešního dne neuhradil, tudíž Vám ani nemohlo nic dorazit. Jakmile bude objednávka uhrazena, zboží Vám bude hned odesláno.
    Děkujeme za pochopení a za případnou úpravu recenze jelikož chybička není na naší straně :)

• Smazáno na žádost jejího autora.

Gripy dorazily v neoriginálním balení, což mi přišlo nestandardní. Jinak vše v pořádku.

Reakce obchodu Mc Bike

ano, bylo to balení za akční cenu a bez výstavní karty - u popisu produktu je tento fakt zvýrazněn. Vaše negativní recenze nás mrzí - hlavně proto, že chyba není na naší straně a stačí přečíst popisek :)
    I tak děkujeme za zpětnou vazbu.

• Smazáno na žádost jejího autora.