• Žádné výhody
    • Zadna komunikace se zakaznikem

Vůbec nedoporučuji nikdo svami nekomunikuje nebere telefon proste nic.zboží jsem zaplatila pres účet a to 3.12.2016 a do dnešního dne žádné zboží nemám takhle funguje tento obchod

Na webovkách uvádí zboží skladem - objednávku jsem uhradila dopředu na účet. Po týdnu mi bylo až na dotaz odpovězeno, že zboží již není a nebude a peníze mi vrátili na účet. Škoda:-(

• obchod nabízel zboží "skladem" , které jinde neměli
    • termíny dodání
    • komunikace se zákazníkem

Největší slabinou tohoto obchodu je komunikace se zákazníkem a termíny dodání.Zboží které bylo skladem a obratem zaplacené,bylo doručeno až po 8 dnech. A to pravděpodobně na základě toho, když jsem se skoro po týdnu nečinnosti začala zajímat o stav mé objednávky.

• Zboží je možno objednat, na krabici byly napsány správné rozměry, ale klec byla o 10 cm menší na výšku. Nevracela jsem, protože klec nutně potřebuji.
    • Docela výhodná cena.
    • Jednání při vracení zboží.

Při vrácení zboží z důvodu špatného výběru velikosti a nepoužívání zboží řeší vrácení změnou stavu zboží -kontaminace a nepříjemný zápach, což znamená, že zboží nebylo vráceno v původním stavu.To je lež.Zboží jsme nepoužívali,ale obratem poslali zpět.Takový přístup E-shopu jsme ještě nezažili.Připomíná nám to výmluvu jako při reklamaci bot(reklamace se zamítá obuv je pouze modní doplněk).Toto jednání a chování obchodu nás zaráží a uráží.

Katastrofa!!

• bohužel žádné
    • komunikace se zákazníkem, neprofesionalita zaměstnanců a vedení

Tento eshop rozhodně nedoporučuji. Klamou zákazníky, lžou a při řešení problému svádějí vinu jeden na druhého. Ve finální fázi, kdy se s nimi chce člověk jakkoliv domluvit, jelikož produkt potřebuje a předem mu byl slíbený přestanou úplně komunikovat. Pokud máte možnost produkt zakoupit kdekoli jinde, určitě to udělejte. Zde bohužel pracují nesprávní lidé na nesprávných místech.

• i přesto že měli a stále mají zboží na skladě tak se ani neráčili poslat mail, že objednávku zrušili a to bez udání důvodu. Čekala jsem jako trotl na dodání :-(