• velký výběr
    • velmi rychlé vyřízení objednávky
    • ceny
    • výborná komunikace

S nákupem naprostá spokojenost.

Rychlé a bezproblémové dodání

• Vše ok

Komunikace s obchodem vynikající a skvělý přístup.

• ceny

• Telefonat pred odeslanim objednavky - velka vyhoda vcetne ujasneni vsech polozek

Velice těžce, bych se rozhodoval,odkud objednat, kdyby každý obchod takhle stoprocentně fungoval.....

Super!!!!

• Rychlé dodání objednávky
    • Skvělá komunikace s obchodem
    • Bleskurychlé vyřízení objednávky

Objednávka mi byla doručena již 3 den od objednání. Jedna elektronická cigareta byla nefunkční (z 1ks jednorázové cigarety vytekl liquid, což jsem zjistila až po roztržení obalu cigarety)a po zaslání reklamace a fotografií se mi osobně telefonicky omluvili a obratem poslali peníze na účet. Za mě super přístup. Obchod doporučuji :-)

• Rychlost dodání.

• Rychlost.

• slušné jednání rychle dodani
    • No

• Rychlost.

• Rychlost,

Vše v pořádku, jsem spokojená. Spolehlivý obchod.

Rychlost.

Vše v naprostém pořádku. Hlavně rychlost. !!!!!

Vše v pořádku. Rychlé doručení. Spokojenost.