• Naprosto úžasný obchod! Takto ochotné prodávající jsem nikdy nezažila ;-) vše nafoceno a zasláno, komunikace naprosto okamžitá.
    • Zboží precizně zabaleno a naprosto luxusní.
    • Nakoupím znovu.

Všem vřele doporučuji, naprosto jedinečný přístup, ochota a milé jednání. Jsem naprosto unešena a doporučovala jsem obchod i mým známým.
    A zboží zabaleno poctivě, aby nedošlo k poškození, doprava též naprosto luxusní.
    Opravdu jsem nadšená!
    Moc děkuji.

• Velmi dobrá komunikace obchodu, rychlost dodání, vše lze dobře domluvit

Určitě doporučuji objednat kuchyň přes tento obchod, vše bylo jak má. My jsme velmi spokojený.

Vstřícné jednání

Objednávku jsem dělala na webových stránkách, poté doladila a změnila položky telefonicky. Skvělý přístup. Čekám na doručení.

• dobrá komunikace a velice příjemný personál

zboží přišlo brzy po objednání

- rychlost
    - spolehlivost

Paní mě telefonicky informovala o dodání zboží. Domluvily jsme se na čase dodání, tak aby vyhovovalo i mě.

Vše rychle dodáno. Vše v pořádku. Děkuji.

• spolehlivost

MAXI ORION maji jako jedini realne fotky kuchyni, dodani bylo v mem pripade prakticky obratem, naprosta spokojenost jak s objednanim, tak dopravou!

ochota, flexibilita

• ochota a rychlost dodání

• Přehledný e-shop
    • Skvělá komunikace

Skvělá komunikace, rady a pomoc s výběrem a úpravou objednávky, rychlé dodání.

• kuchyňský nábytek, který moc e-shopů nenabízí
    • dobré ceny
    • doprava zdarma při nákupu nad 20 tisíc
    • dobrá komunikace
    • vstřícné jednání po telefonu

U tohoto e-shopu jsme nakoupili poprvé, pořizovali jsme kuchyň na chalupu, vyšli nám maximálně vstříc i s dodatečnou úpravou objednávky na naši žádost.

výborná a férová komunikace

• Super komunikace
    • Výborné ceny
    • Rychlé dodání přesně podle dohody

Do obchodu jsem zavolala a s paní vše domluvila po telefonu a následně vše perfektně klaplo a nábytek mám doma.
    Moc děkuji

Dobrá komunikace, zboží perfektně zabalené, doručení bez problémů - Top Trans.Doporučuji.

• rychlost vyřízení
    • nabídka obchodu
    • komunikace a ochota personálu

Objednána jiná kuchyň, která však nebyla skladem. Pracovnice obchodu dokázala poradit a nabídnout podobnou kuchyň. Maximální ochota a profesionální přístup. Od objednání mám do týdne kuchyň doma. Rád se vrátím k dalšímu nákupu.

Až na menší komplikace s dopravou spokojenost. Komunikace s obchodem výborná, dodací lhůta dodržena.

• Super komunikace, rychlost dodání, informovanost o všem

DOPORUČUJI !
    Výběr, cena zboží a recenze rozhodly, že si novou kuchyň objednám u MAXI Orion. Mohu opravdu také doporučit, jsem velmi spokojena.