Levné zboží,široký výběr sortimentu.
    Zboží jsem objednala 22.srpna, od prodejce mi přišel ihned e-mail o přijetí objednávky. Dále se nedělo nic až 29.8 ráno mi přišla SMS,že již zkompletovali objednávku a jestli stále stojím o objednané zboží. Dobře, potvrdila jsem opět objednávku,dnes jsem zboží obdržela a všechno v pořádku,až na jedny kalhoty,které byli objednaný ve velikosti L,které přišli ve velikosti M s tím, že M bylo přeškrtnuto a propiskou bylo přepsáno na L, nejenže velikost M sedí a jsou tedy malé,ale i ta komunikace celkově vázne.

Reakce obchodu MaxiHit

Dobrý den Pavlíno,
    ve zprávě jsme se Vám omlouvali za pozdní zpracování objednávky, protože nám kalhoty musely být poslány z jiné prodejny, ty které byly skladem u nás, byly bohužel kazové.
    U tohoto zboží musíme psát velikosti na visačky, aby zákazníci nemuseli zjišťovat co je psané na vnitřním štítku. V případě, že máte na všitém štítku v závorce číslo 66, tedy M, kalhoty Vám samozřejmě vyměníme. (55 = S, 66 = M, 77 = L, 88 = XL, 99 = XXL)

Ještě jednou se omlouváme.

• Docela rychle dodane zbozi.
    • Boty byly kazda jine cislo!, proto asi tak levne... Zadna reakce na email.
    • Uz zde nenakoupim, vyhozene penize

• Zboží bylo doručeno
    • Obalový materiál ve špatném stavu

Mlýnek jsem zakoupila jako dárek , bohužel bych se musela stydět, abych jej mohla předat ve stavu, v jakém mi přišel... Dorazil v originální krabičce, která je pomačkaná, celkově jaksi použitá, vybledlá, dokonce i sáček, ve kterém je mlýnek uložen uvnitř krabičky, je děravý.. Kdybych si ho kupovala pro sebe, je mi to úplně šumák, ale teď musím vymýšlet, jak tu krabičku vylepšit, jestli ji polepit balícím papírem, nebo sehnat úplně jinou a musím vyměnit sáček, ve kterém mlýnek je a opravdu nevím, jestli to bude esteticky lepší, či horší.. Mlýnek jsem zkusila zapojit a naštěstí funguje, ani nevypadá, že by jej někdo používal, proto je mi trochu záhadou, jak se mohla takhle zdevastovat krabička a sáček s mlýnkem v ní. Je pravda, že jsem dostala k nákupu dárek - tričko, ale vzhledem k tomu, že mám mlýnek pro tchána k 71. narozeninám, si tím reputaci asi nevylepším.