• Obchod slibuje zboží, které nemá.

• nabízí zboží, které sám nemá skladem a nedaří se mu ho (včas) zajistit

Je to banda podvodníků, uvádějí, že mají zboží skladem a po objednání nic nedorazí.

Hlavní problém,kromě dlouhé dodací lhůty,je,že došlo jiné zboží,než jsem objednal.Vzhledem k tomu,že tento typ výrobku není tak dobrý,než jaký jsem si vybral,domnívám se,že to je záměr prodejce zbavit se tohoto typu zboží.Vrácení peněz vyžadovat nebudu,tato částka není pro mne nijak zásadní,zboží které jsem obdržel,je plně funkční i když,jak už jsem napsal,typově jiné.Já tento obchod nedoporučuji

• Zboží jsem si chtěl osobně vyzvednout, ale v dohodnutý čas byl obchod uzavřen.

Tragedie.

• obchod nedodal zbozi a nekomunikuje, neodpovida na maily ani sms a kdyz omylem vezmou telefon vymluvi se ze zavolaji zpet coz neucini

Moje prvni negativni zkusenost s nakupem

• žádné, nefunguje
    • pouze potvrdil emailem objednávku a žádná jiná reakce, tel. nezvedají

Neobjednávat

• komunikace se zákazníky

Když si objednáte zboží, které je skladem a za dva dny vám přijde e-mail s textem "Vážný zákazníku, velmi se omlouváme, ale musíme vaši objednávku stornovat." a nic víc, odpovíte na e-mail a ptáte se na důvod zrušení objednávky a nikdo vám neodpoví, tak vás to od dalšího nákupu odradí celkem spolehlivě. Nedoporučuji

• Nekomunikují psala jsem email volala a nic. Tak jsem musela zrušit objednávku.

Nekupujte nedočkáte se zboží ani komunikace. Je to ztráta času

• Obědnal jsem zboží před deseti dny. Dodací lhůta byla dva až tři dny a zboží dosud nedorazilo.

Nespokojenost