Do dnešního dne nebylo zboží dodáno, po urgencích zatím bez odezvy.

• Neseriózní

Na Heuréce mají vystavené zboží, které za danou cenu neprodávají.

• Reklama neodpovídala skutečnosti

Dobrý obchod.

• rychlost vyřízení požadavku
    • nemá slabiny

rychlé a vstřícné jednání

• Nekomunikují se zákazníky

Neobjednávat

• Přestali komunikovat...

Objednala jsem kouzačku - je to asi 2 tydny, nikdo nekomunikuje, nic nedošlo, nemam žádné zprávy o stavu objednávky...

• Nepříjemné vystupování personálu.

• rychlost spolehlivost
    • nevím

• dodal zboží špinavé až běda, které mělo být jen vystaveno v obchodě, hodinu jsme tuto hračku myli, hrůza, prostě jsme koupili zajíce v pytli

nekupujte zboží na Vánoce na poslední chvíli, na každém kroku jsou tady šmejdi,

• objednal jsem si stojan na kola, ale horske ani detske kolo do toho nejde - nejde do nej siroka pneumatika, silnicni se zas u vnitr kinkla. Nevim zda je jen toto jedine zbozi na nic, nebo vsechny

Reakce obchodu MAWER.cz

Vážený ANONYME, zmíněný výrobek je typizovaný a certifikovaný, takže se z vaší reakce každý snadno dovtípí, že problém zřejmě spočívá jinde. S pozdravem Radek, MAWER CZ

• Telefonická komunikace! Ochota, okamžitá reakce!

Skvělý přístup k zákazníkům!

• Obchod vůbec nekomunikuje se zákazníkem
    • Že vůbec něco prodává

Jsem zklamaná přístupem obchodu MAWER.cz. Zboží, které měli údajně skladem nedorazilo ani po 11 dnech, na urgence nikdo nereagoval. Po 11 dnech přišlo stornování objednávky bez udání jakéhokoliv důvodu a bez omluvy.

Reakce obchodu MAWER.cz

Vážená paní Hanko,
    ke stornu Vaší objednávky došlo po dohodě s Vaším synem na telefonu, který jste v objednávce uvedla jako kontaktní. Syn sám storno navrhnul. Komunikace tedy vázne jinde.

S pozdravem tým MAWER CZ

• Výborná komunikace a rychlé vyřízení.