• žádné upozornění o odeslání, ani na mail ani SMS

Nedodržují dodací lhůtu do 5 pracovních dní, kterou úvádí na svých stránkách.

• Hodně špatná komunikace. Nebylo avízo o dodání zboží, doposud jsem neobdržel daňový doklad o koupi zboží. Přiložený certifikát o českém výrobku měl již propadlou platnost.

Viz. Výše.

• vzájemná komunikace mezi zaměstnanci firmy

Objednávka dorazila brzy, bohužel přišlo jiné zboží, než jsem si objednala. Objednávku jsem proto stornovala. Odpověď přišla bleskově - omluvili se, nabídli slevu... Chybovat může každý. Chyba by se ale neměla opakovat. Po stornované objednávce mi zboží (byť tentokrát nejsíš správné) dorazilo znovu.

• komunikace
    • doprava
    • slabé informace na stránce
    • po deseti dnech matrace nedošla, obchod se pokusil dvakrát dodat poškozenou matraci

• Špatně zabalené zboží.

• umístnění firmy

Po zjištění o umístnění firmy a rozsah aktiv jem se rozhodl odstoupit od nákupu.

Neobdržela jsem , žádný doklad o zaplacení pro uplatnění případné reklamace.

• nízké ceny
    • dlouhá dodací lhůta

Potah matrace mohl být určitě lepší.

• Zboží bylo již dle řidiče naloženo s poškozeným obalem . Matrace měla dva špinavé fleky,které bylo možno vyčistit.Před převzetím jsem vyzkoušela zda je to vyčistitelné a proto jsem si zboží převzala i z druhého důvodu a to ,že bylo potřeba nutně zrealizovat spaní. Zaměstnanci ve skladu by se měli jistě lépe chovat ke zboží které nakládají a také chování by bylo namístě zlepšit . není vhodné když řidiči sdělí ,"že poškození je minimální ,to zákazník přeci přebere ".
    • Jinak děkuji za komunikaci ,to bylo naprosto v pořádku,taktéž doprava (řidič velmi příjemný ) Přeji hezký den s pozdravem Hylasová M.

• doprava az do domu.