Objednal jsem si Toper"Kokos" a potah "Organic" 90x200.Kokos je lisovám pomocí nějakého pojidla,které neskutečně páchne.Načichnul i potah.
    Do postele a bytu se nedá použít.Větrám vše na venku už 5 dnů a nevím jak dlouho ještě budu.
    Na potahu není štítek,který informuje jak ošetřovat-praní atd.
    Ben

Reakce obchodu Matrace Market

děkujeme za vaší recenzi. Kokosová vlákna jsou spojena pomocí přírodního latexu, což umožňuje současně zvýšit tuhost a zachovat pružnost. Latex má specifický odér, který se snižuje během používání topperu. Na tuto skutečnost upozorňujeme rovněž v zaručním listě, který je dodáván se zbožím.
    Potah se pere na 40° a nesmí se sušit v sušičce.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Neskutečný podraz. Když jsem si objednal matrace z nabídky obchodu , tak pí dvou dnech mi sdělili, že nejsou na skladě a ani nebudou, protomi objednávku zhoršují bez náhrady. Teď m postele bez matrace.

Reakce obchodu Matrace Market

vytvořil jste 3 objednávky. Poté jste nás kontaktoval emailem, že platí pouze jedna z nich, a to objednávka, která Vám byla v pořádku doručena hned následující pracovní den. Tuto objednávku jste převzal. Ostatní objednávky jste si přál zrušit.
    Pokoušeli jsem se Vás nyní kontaktovat jak telefonicky, tak emailem pro upřesnění, bohužel bez odezvy.

Pokusíme se vás kontaktovat ještě v průběhu dne. Domníváme se, že se jedná o nedorozumění a recenze není určena našemu obchodu, jelikož Vám zboží bylo v pořádku doručeno.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Místo zboží přišlo oznámení, že vázne výroba.

Zdravím zatím jsem v napjatém očekávání doručení výrobku. Jedná se o matrace i chrániče matrací. Jiřka D.

Reakce obchodu Matrace Market

paní Jiřino, děkujeme za vaše hodnocení. Objednala jste si matrace Ares lux, kde je uvedena dostupnost do 10 prac. dnů. V pondělí 28.11. byly matrace společně s chráničemi předány kurýrovi a 29.11. byly doručeny na vaší adresu.

Věříme, že Vám matrace i chrániče dělají radost.

• Matrace nesedí rozměrově

Matrace jsou širší, než by měly být. Mají na šířku více jak 80 cm a tudíž se nevejdou do postelového rámu, který má 160 cm.

Reakce obchodu Matrace Market

děkujeme za vaše hodnocení. Nemáme od vás žádnou zprávu, o tom, že by bylo něco v nepořádku.
    Kontaktovali jsme vás na email pro upřesnění. Také doporučujeme vždy před objednáním matrací si pro jistotu přeměřit vnitřek rámu postele.

S pozdravem Matrace Market

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• špatná mailová komunikace, nevstřícnost, bezejmenná firma (nevíte z kým si píšete)

zakoupená středně tvrdá H3 matrace byla tvrdá a nepohodlná, kromě typu pěny je asi důležitý taky údaj jako její hustota... novou matraci jsme vrátily, z ceny byl odečten potah..

vážena paní Laryso,
    děkujeme za vaší recenzi. Zakoupila jste si u nás matraci o výšce 10 cm, nejlevnější matraci z naší nabídky s nosností do 90 kg.
    Pro každodenní spaní doporučujeme zakoupit matraci alespoň o výšce 15cm, naleznete u nás mnoho druhů matrací za příznivou cenu.
    Matraci jste nám vrátila a potah matrace vykazoval známky používání. Jak jsme Vám psali již v emailu před vrácením matrace na naší pobočku (potah matrace nesmí jevit známky používaní) Nesmí být ušpiněný atd. Potah matrace samozřejmě poté náleží Vám a potah jste si od nás již vyzvedli. Navíc částka za potah, která Vám byla odečtena je velkoobchodní, samostatně potahy se prodávají několikanásobně dražší. Ohledně vstřícnosti, matraci jste si osobně vyzvedla a čekali jsme na vás půl hodiny po skončení pracovní doby, kolega Vám šel ještě naproti.

S pozdravem Matrace Market

• Nevim co se deje , zbozi nedorazilo , zaplaceno a nic .Velmi nespokojena .

Reakce obchodu Matrace Market

děkujeme za vaší recenzi, jak je uvedeno přímo u zboží, dostupnost do 20 prac. dnů.(do této lhůty se nezapočítávají víkendy a svátky).Následně po objednání Vám byl zaslán email o této skutečnosti.
    Již jsme s Vámi také několikrát hovořili telefonicky a potvrdili Vám dostupnost zboží (postele). Jakmile bude postel skladem, budeme vás kontaktovat.

S pozdravem Matrace Market

• zatržené očka na potahu matrace

Reakce obchodu Matrace Market

děkujeme za vaše hodnocení. Snažili jsme se Vás kontaktovat , abychom mohli vyřešit vaší reklamaci potahu. Bohužel bez úspěchu. Mohl by jste nás prosím kontaktovat.
    Předem Vám děkujeme.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Ne každy může být přes den doma. Dopravni společnost doručuje v dané lokalitě v určitý čas. Možností je česká pošta nebo celodenní dovolená.

Pokud si nezavolám, žádna komunikace ze strany obchodu.

Reakce obchodu Matrace Market

děkujeme za vaše hodnocení. Psala jsme nám email, že potřebujete doručit až od 2.3., že do této doby nejste přítomna na adrese.
    Na tento emailem jsme Vám obratem odpovídali, bohužel bez zpětné odezvy od vás.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Pokud bych se nezajímal v jakém stavu je má objednávka , nevěděl bych , že matrace není na skladě. Dodávka do 10 pracovních dnů přesáhne další týden. Internetové stránky jsou lživé , uváděné matrace nejsou skladem. Zákazník tak zaplatí a čeká 3 týdny na doručení aniž by ho někdo informoval . Nakonec mi bylo řečeno , že mám čekat nebo objednávku zrušit po 14 dnech. Neskutečné jednání .