• přehledná nabídka,
    • výborna spolupráce a komunikace,
    • výroba i atypického rozměru matrace a chrániče,
    • bezvadně zabalené výrobky a rychlá přeprava
    • společností FOFR (250 km za 18 hodin).

Jedná se o vlastní výrobky společnosti v Břeclavi se všemi výhodami s tím souvisejícimi zejména: Velký výběr,vstřícná komunikace, objednaný atypický rozměr matrací a chráničů dodán do 14 dnů, solidní cena,perfektní balení,rychlé dodání společností FOFR do 24 h a v případě objednávky nad 4 tis.Kč zdarma).
    Tento obchod pro jeho spolehlivost velmi doporučuji.

• zboží přímo od výrobce
    • rychlá komunikace a dodání zboží
    • zboží dorazilo v silně zaprášeném obalu (jak svrchním - možná od přepravy, tak samotný igelitový obal matrace)

• - český výrobce, tedy naivně doufám, že i jistá úroveň zboží
    • - matrace je certifikována pro emisi/vypařování bince z matrace do místnosti
    • - materiál nepáchne umělou hmotou,vypadá bytelně, pratelný povlak
    • - dobrá domluva s obchodem, dodání až do domu
    • - nevím, jediné že jsem psala 2x e-mail, nikdo se neozval s odpovědí, až po mém telefonátu jsme se rychle domluvili a vše pak proběhlo bez problémů

Zatím spokojenost, rozhodně podpora české firmy s historií a důvěra v kvalitu nabízeného zboží. Doufám, že si toho budou vážit :-) a nezklamou :-)

• zaplatíte a dlouho dlouho čekáte a možná se někdy dočkáte

jsou úžasní

• Úspora času a předpokládám, že nakupuji u českého výrobce.

gumotex je známý výrobce
    navštívila jsem prodejnu, byla jsem spokojená s chováním prodávajícího, na otázky trpělivě odpovídal

jsem spokojená proto ostatním doporučuji,

• Záruka kvality.

• objednala jsem si zboží, které jsem ve svém obchodě nenašla
    • dodací dobu - většina obchodů vyřizuje i před vánoci objednávky mnohem rychleji

chtěla jsem v obchodě ve svém bydlišti zakoupit jako dárek k vánocům stejné ložní povlečení, jaké už mám. bohužel, tento vzorek již neměli. 12 dnů před svátky se mi zdála dostatečně dlouhá doba na vyřízení objednávky, když je zboží na skladě. bohužel mi bylo sděleno, že zboží bude dodáno až po novém roce. přesto jsem objednávku odeslala, je to pro mě pohodlnější, než běhat do obchodu a zjišťovat, jestli už zboží dostali.také jsem očekávala, že z e-schopu pořídím zboží o něco levněji, jenže výše poštovného tuto cenu vyrovnala tak, že je budu mít za cenu, jakou bych zaplatila v kamenné prodejně. Ale i tak jsem ráda, že jsem toto druhé povlečení do páru objevila.Kdybych je však již neznala, asi bych neriskovala nákup bez možnosti osahat materiál, z kterého je vyrobeno a to i když je možnost povlečení koupené v e-schopu vrátit. bylo by to spojeno s- pro mě nepříjemným - balením, cestou na poštu....

• Nedodává na Slovensko.

• nedostal jsem nabídku sortimentu vhodného ke koupenému zboží

solidní. bez problémů!

• objednané zboží nemají na skladě, stále čekám až budu zboží vyrobeno a naskladněno.

výrobek má nestandartní rozměry a dobrou cenu, zákázka byla vyřízená do 14 dnů,obchod doporučuji

• odpovídající cena

bezproblémový

• dobrá komunikace, přehlednost

jsem spokojená s nákupem

• velký výběr, kvalita, bylo mi doporučeno několika známímy
    • doprava! přepravce není ochotný jednat o čase doručení a volal mi během pracovní doby, že už je před domem, na moji prosbu, jestli může přijet další den po 16hod reagoval, že neví v kolik přijede, až to bude mít po cestě. najít depo přepravce v brně ne nemožné, jméno přepravní společnosti, kterou mi poslal prodejce emailem na depu nikde není, společnost má jiné jméno a telefony berou sporadicky.

přehledný, kvalitní zboží, ale žádejte přepravu jiným přepravcem

• nestandardní rozměry v akci 1+1

• Kvalitní výrobky.
    • Žádné.
  • katastrofa,zbozi mam objednane 14 dni,nikdo me nekontaktoval,zbozi neprislo

• Tak jak je zboží nabízeno opravdu ve skutečnosti vypadá.

V obchodě jsem nakoupila protože jsem hledala sortiment který jsem potřebovala a hlavně je to česká firma.
    Nákup bych doporučila.