• Kvalitní zboží za rozumnou cenu.
    • Zboží je vyrobeno v ČR.
    • Bydlím nedaleko a tak jsou náklady na dopravu minimální.

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem spokojená.

• Matrace jsme kupovali od tohoto vyrobce, protoze doma jiz dve mame a jsme spokojeni. Potahy i po nekolika vypranixh jsou stale hezke a funkcni a na matracich se dobre spi.
    • Nevyhodou je nevyzkouseni :) ale to se s eshopem nic nenadela. Dovolat se na zakaznickou linku se mi povedlo az na x-ty pokus a pani mi nedokazala poradit - vzala si kontakt a pry se mela ozvat kolegyne. Neozvala se. Matrace byly doruceny spolecnosti Fofr, neskutecne spinavy obal, museli jsme je vybalit pred bytem a do bytu donest jen v obalu z vyroby.

Matrace jsem objednala po zkusenosti s matracemi, ktere mame jiz doma z kamenne prodejny. Kdybych mela kupovat primo z eshopu a neznala bych firmu a zbozi, tak to vzdam - podpora eshopu zadna a nedostatecny popis u matraci.

• zdůvodnění nákupu zde - viz další bod
    • není obecně známý, po matracích jsem pátral na stránkách výrobců a stávající objednávku jsem udělal až po předchozí zkušeností se stejnou matrací na horách v Janských Lázních, kde jsem na matraci našel nic neříkající nášivku Moravia Comfort a od provozovatele jsem obdržel informaci, že jsou z Gumotexu

O.K.

• Dobrý výběr, kvalitu, možnost zadání rozměrů a materiálu dle vlastního výběru.
    • nevím

Spokojenost, jistota, kvalita, dobré ceny.

4.12. jsem objednal zbozi, u ktereho je uveden termin dodani do dvou tydnu. 19.12. jsem poslal dotaz, zda-li mi bude zbozi do patku (23.12.) doruceno, na coz jsem dostal odpoved, ze bohuzel a ze na strankach i v objednavkovem formulari od poloviny listopadu upozornuji na vanocni terminy a objednavky od 30.11. nejsou schopni do Vanoc dodat. Ze to maji uplne dole na strankach v novinkach a blogu je moc hezke, ale pri vybirani zbozi z menu v horni casti stranek si toho clovek nevsimne, v objednavkovem formulari tato informace nebyla a neni tam ani dnes, kdyz dam zbozi znovu do kosiku. Kdyby tam ta informace byla, tak bych zbozi ani neobjednaval.

• kvalitní české zboží

• Kvalitní zboží

• Výborná komunikativnost s prodejcem
    • Rychlá reakce na moje dotazy
    • Spolehlivá firma
    • Doprava opravdu Fofrem, příjemný řidič

Doporučuji starou známou firmu, která pracuje kvalitně a rychle.

• Nákup na internetu z pohodlí domova.
    • Matrace je třeba vyzkoušet, pokud nekupuji stejnou věc (matraci), musím najít obchod, kde tyto matrace prodávají. Nemají vlastní podnikovou prodejnu. Informace o zásilce odkazuje na klik, ale musí se tam člověk zaregistrovat a vyplnit tisíc položek, místo aby na jeden klik viděl, kde se zásilka nachází. Tak jako to má většina ostatních e-shopů.

Rychlá komunikace ze strany obchodu.

• platba kartou, doručení až domů

• -vstřícnost
    • -zakázková výroba - libovolný rozměr
    • -možnost úpravy tech. parametrů i přiměřeně po odeslání objednávky

• 1+1 zdarma
    • doprava zdarma
    • na doporuceni zname

urcite doporucuji
    rychle jednani
    super komunikace
    vice nez prijatelne ceny
    rychle dodani
    a hlavne luxusni spani dekuji!

• Dostupnost.
    • Nevím o žádných.

• Poskytují rychlé a kvalitní služby zákazníkům. Již podruhé jsem v Gumotexu nakupovala a zase spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a způsobem zabalení zboží.

obchod - spokojenost
    přepravce by mohl odnést zboží na místo určení,v případě bytov.domu bez výtahu by to bylo na místě.

• Rychlé jednání a rychlá dodávka.

• Přehled a protože znám - byl i kdysi solidní dodavatel pro Dřevotvar Nová Paka!!!

Prostě mě zatím nezklamal + věřím, že ještě bude dále funkční !

• Nákup od stolu počítače je v těchto vedrech naprosto bezkonkurenční,musím ale vědět co přesně chci,:-)
    • Myslela jsem si,že nabízené zboží je skladem Po odeslání objednávky a mých peněz na váš účet jsem si musela počkat až se mi matrace vyrobí.Takhle bezpečně podnikat je v celku v dnešní době pochopitelné,i když mě divné.

Pohodlný a dobrý nákup-jen jednou jsme si koupili značku jiné matrace než z Gumotexu a ty roky strávené na nich jsou opravdu "nezapomenutelné". Proto,kdykoliv kupujeme matrace nové,sázíme vždy na jistotu,protože víme,že se nám to vrátí-manželovi kupujeme vícekrát,protože je vážně velký,-).Děkujeme

• kvalita
    • nevím

• Super rychlé dodání, vše bez problémů.