• Zboží na stránkách dostupné a po týdnu stále nikde. Z obchodu jen týden staré vyjádření, že dají vědět, až bude zboží na cestě.

Reakce obchodu Mateza

předem se omlouváme se vznikle problémy s dodáním zboží. Vaše objednané hřídelové těsnění SKF nebylo skladem a tak jsme museli zboží objednat u výrobce. V případě zboží, které není skladem, deklarujeme dodání do 10 dnů. Bohužel díky velikonočním svátkům vznikla nestandardní situace a dodání vašeho zboží se prodloužilo o dalších několik dní, za což se velmi omlouváme. Jakmile ale zboží od výrobce dorazilo k nám, ihned bylo obratem odesláno na vaší adresu a o dodání zboží jsme vás řádné informovali.

Děkujeme za pochopení.

Za Mateza.cz - Zdeněk

• zatím nedodané zboží

Reakce obchodu Mateza

omlouváme se, že jste v době hodnocení ještě nebylo zboží doručeno. Vámi objednané zboží jsme neměli skladem, doba a způsob doručení jsme spolu však komunikovali jak e-mailem, tak telefonicky. V případě dostupnosti u dodavatele se u takto specifického produktu může doba doručení mírně lišit. Po telefonické domluvě s Vámi jsme se dohodli, že Vaše zboží doručíme do 2 týdnu. 25.10 opravdu zboží ze skladu odešlo na Vaši zvolenou adresu přes GLS. Rádi bychom ještě zmínili, že paletovou dopravu jste měl zcela zdarma, šla tedy na náš vrub a celá zásilka byla doručena pouze za 33 Kč v podobě poplatku za dobírku.

I přes to, že Vaše objednávka byla jedna z těch komplikovanějších, tak věříme, že z naší strany nevzniklo žádné výrazné pochybení, komunikace probíhala transparentně a ještě došlo ke snížení nákladů na dopravě.

Přejeme hezký den,
    Tým Mateza.cz

• Super rychle vyřízeno i doručeno
    • Strašná kvalita

Pokud máte k dispozici čas, nástroje a Soustruh, aby jste si mohli závit odhrotit, vyleštit, aby vám v otvoru nefungoval spíše jako závitník, tak si to klidně objednejte, ale pokud ne tak zkuste jiný obchod

Dobrý den pane Bělík,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. V případě trapézových tyčí, které jste objednal, se jedná o základní standardní provedení z běžné oceli C15. Ty nejsou nikterak povrchově opracovány, zušlechtěny či leštěny. Tyto tyče se prodávají poměrně často a z naší praxe neregistrujeme, že by si někdo ze zákazníků opakovaně stěžoval. Je proto možné, že jste obdržel kusy, které nebyly z výroby zcela stoprocentní. V takovém případě se vám velmi omlouváme a pokusíme se s vámi pane Bělík spojit přes e-mail a navrhnout vám řešení problému.

Přejeme vám hezký zbytek dne,

tým Mateza.cz

kousek zohýbaného drátku za 69korun,který se dá jinde koupit za míň než dvacet korun....

Reakce obchodu Mateza

mrzí nás vaše nespokojenost s objednávkou, ale v případě takto levného produktu, který jste objednal, je objednávka bohužel zatížena cenou přepravy. Ta velmi převyšuje cenu produktů, který jste objednal a tudíž se může zdát, že produkt je předražený. Pokud jste nespokojený s cenou dopravy, tak vám doporučíme navštívit jednu z našich prodejen, kde vám závlačky rádi vydáme.

Přejeme vám hezký zbytek dne,

tým Mateza.cz

• bez jakékoliv reakce

• Neochota poradit velké mínus

Mám potvrzení nákupu, potvrzení zaplacení, mám fakturu a jen nemám zboží. A teď mám hodnotit spokojenost z nákupem. Takže komunikace OK jen nemám zboží doma. :)

Neměli na skladě.
    Traktor byl rozebraný asi dva týdny než ložisko přišlo.

Objednávka vytvořena dne 29.3.2022 - uvedeno, že je zboží skladem, že do pátku 1.4.2022 bude k vyzvednutí na prodejně v Brně. 30.3. info o přepravě zboží na sklad obchodu. Dne 4.4. jsem volal na zákaznický servis, kde mi bylo sděleno, že určitě nemohlo u produktu svítit, že je skladem, že jsem se musel splést, dobře, neumím tedy ani číst, požádal jsem pracovnici aby mi tedy zjistila dostupnost objednaného zboží a následně mi zavolala. Dnes je 15.4. a já nemám žádnou informaci o mé objednávce, ani od paní s kterou jsem mluvil na zákaznické lince, ani od samotného eshopu. Podtrženo sečteno obchod opravdu nedoporučuji.

zboží objednáno 15,2 do 23,2nebilo doručeno, firma nereaguje na email.

Nepravdivý termín dodání. Bylo by vhodnější na eshopu pravdivě uvést, že zboží je u dodavatele a termín dodání je nejistý a ne uvádět za 7-10 dní. Po 7 dnech čekání jsem se dozvěděl, že zboží vůbec nebude.

• Na E-maily týkající se poradenství nereagují vůbec

Nebyla dodržena dodací lhůta, a kdybych se sám neinformoval,
    tak čekám další měsíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Absolutní tragédie, objednal jsem si ozubený řemen, který byl skladem, přišel mi email, s tím že je objednávka připravena k vyzvednutí, tak jsem vyrazil z Vyškova. Na prodejně začalo martýrium, kdy pán vyrazil mou objednávku hledat a po 15 minutách se vrátil s tím že není a neví, kde může být, tak jsem si vybral alespoň jinou šířku řemenu, abych nejel nadarmo, takže dalších 10 minut hledání. Vysvětlení prodávajícího: "to že Vám přijde email, že je to nachystané neznamená, že to tady je" super obchod, nikdy více!

• Dlouhá dodací lhůta.

Mnoho došlých emailů, celkově 11, včetně mých dvou urgencí. 12.4 a 13.4.2021
    1.4.2021 12:13 objednáno, předáno k přepravě 13.4, doručeno 15.4.

• příznivé ceny
    • dlouhé dodací lhůty

I přes to, že objednané zboží mělo být skladem, nebylo mi doposud doručeno a není zatím ani na cestě. I přes příznivé ceny ale z důvodu, že mi zboží doposud (ani po 10 dnech od objednání) nebylo doručeno obchod nedoporučuji.

12 den od objednávky stále čekám na doručení. Na můj email, že když nedoručí zboží do konce týdne, tak ať objednávku zruší a peníze vrátí, obchod nereagoval.

Při objednání bylo u všech položek napsáno "zítra u vás nebo dnes na prodejně" ale ani po více než 3 týdnech nic nepřišlo.
    Sami mě nekontaktovali. Když jsem se po telefonu před skoro dvěma týdny dotazoval na stav objednávky, prý chybějící položky dorazí za pár dní. Je to 12 dní a stále bez jakékoli informace.

2/3 zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Mateza

velice se omlouváme, že Vám prozatím nebyla dodána kompletní objednávka. Prověřovali jsme situaci u kolegů a bohužel zde došlo k pochybení z naší strany. Dva objednané produkty nebyly skladem a museli jsme je objednat u výrobce, produkty od výrobce sice již dorazily, ale zůstaly na prodejně v Havlíčkově Brodě a nedošlo k přesunu na prodejnu Brno. Okamžitě jsme sjednali nápravu a odesíláme na pobočku v Brně, kde bude objednané zboží následujících dnech připraveno k osobnímu odběru.

Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace a přejeme hezký den,
    MATEZA

Objednal jsem si zboží přes internet 21.12.2020, do dnešního dne mi zboží nepřišlo. Dnes je 12.1.2021. Obchod mě neinformoval o zdržení zásilky. Musel jsem telefonovat na jejích firmu, kde jsem se dozvěděl, že neví co je se zásilkou a že mi budou telefonovat zpět. Kdyby mi aspoň napsali, že to nemají a nejsou schopni mi to dodat v rozumném termínu, tak jsem objednávku zrušil a koupil si to někde jinde.

Reakce obchodu Mateza

velice se omlouváme, že jsme Vás neinformovali o nedostupnosti objednaného zboží a že jste nás kvůli bližším informacím musel sám kontaktovat. Jsme rádi, že jsme pro Vás vybrané zboží nakonec od výrobce stihli objednat a objednávka byla i přes zpoždění vyřízena.

Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace a přejeme hezký den,
    MATEZA