Koupila jsem zde šicí stroj. Nejprve jsem předem konzultovala, který by byl pro mé potřeby vhodný - všecky dotazy byly rychle a přesně zodpovězeny. Stroj jsem si vyzvedla osobně, součástí bylo i předvedení na místě všeho, co umí.
    Zároveň zde absolvuji kurz Úvod do tajemnství šití. Kurz probíhá v malé skupince, je profesionálně veden, lektorka je velmi milá, se vším pomůže. Na místě je možnost koupit vybrané látky a k dispozici je i veškerý potřebný materiál.

• skvělý kurz
    • pomůcky na místě k vypůjčení
    • krásné látky k zakoupení na místě

• rychlé vyřízení objednávky, navíc i dárek
    • kvalitní zboží
    • vyšší ceny

• Zaujimave a vysoko kvalitne latky, skvely servis, moj najoblubenejsi obchod s metrazou. <3

• komunikace
    • kvalita produktu

• Paní po telefonu byla velice příjemná, ochotná. Vše bylo rychle vyřízeno. Zboží přišlo za dva dny. Vřele doporučuji.

• Krásne zboží

Rychlé doručení. Krásné zboží. Spokojenost. Papírové balení objednávky.

Kurz šití - Úvod do tajemství šití, na kterém jsem se ocitla, nejen že byl v každém směru obohacující, ale milý (jako sama lektorka Maruška), inspirující a naučný. Nenucené vedení, rady a tipy, jak si s šitím poradit mě provázelo od Marušky celým kurzem. Velké děkuji a přeji další úžasná vedení do dalších kurzů!
    Erika

• rychlé jednání, serióznost při komunikaci
    • nevím

Som nadšená. Kúpila som si jednu látku (zatiaľ), úžasná kvalita, presne podľa očakávania a prišla nádherne zabalená (úplný nadštandard) veľmi sa z nej teším a neviem sa dočkať, až z nej budú šaty....obchodík odporúčam, aj stránka je super spravená. Držte sa :)

• Ja oceňujem profesionálny a veľmi príjemný personál. Látky a doplnky k šitiu výbornej kvality.

• popis složení latek,nabidka všeho co potřebuji k šiti kvalita zboží

Opravdu krásné a kvalitní látky, ve skutecnosti vzdy jeste hezci nez na fotkach e-shopu ( a uz i na tech vypadaji paradne). Cením si i výbornou a vstřícnou komunikaci. Vše na jedničku s hvězdičkou!

• Uprimna snaha pomoci a najit vhodnou latku
    • Originalni kvalitni latky, ktere se nedaji snadno jinde opatrit
    • Provazanost na sici dilnu velmi uzitecna pro zacatecniky

• Kurz byl super, naucila jsem se spoustu veci

Reakce obchodu Materialistic

To je bezva, to jsme moc rády :) Děkujeme za zpětnou vazbu a budeme se těšit třeba někdy opět na viděnou. Jana

• vždy mi poradí
    • velký výběr netypických látek
    • rychlost vyřízení objednávky
    • objednají navíc zboží na Vaše přání
    • lze platit kartou

Reakce obchodu Materialistic

Děkujeme za recenzi i za všechny Vaše návraty. Z Materialistic srdečně zdraví a za přízeň děkuje Jana

• Super kvalita, rychlé dodání

Reakce obchodu Materialistic

To jsme rády, tak to má být :) Děkujeme za nákup a budeme se těšit, jestli někdy opět naviděnou :) Z Materialistic zdraví Jana

• rychlá reakce, zajímavé nabídky
    • nevím

Děkujeme! Za recenzi i za Vaše návraty. Hodně radosti z šití přeje Jana

Krásné a kvalitní látky, rychlé doručení. Určitě dopuručuji.

Reakce obchodu Materialistic

Děkujeme, jsme rádi, že jste spokojena!