• velmi dobrý prodejce
    • měl jsem potíže s DPD

bezproblémový prodejce

• nekomunikují

nesedí ceny,objednávku po urgenci zrušili

• Dobré ceny, skvělá komunikace.

• cena, rychlost

• Perfektní komunikace, ochota, flexibilita. Zboží, které jsem si objednala nebylo skladem. Ochod mě obratem kontaktoval, omluvil se, nabídl mi náhradu a poskytl slevu na nové zboží.
    • O žádných nevím.

Takhle si předstvavuji obchodování v roce 2015. Obchod mě mile překvapil individuální komunikací. Doporučuji!

Zboží bylo baleno ve čtyřech cestovních obalech vč. všech adres přeprodávajících (Kytary Cz., a mnozí další) a výsledek byl ten, že aretační plech (vyčnívající nad ostatní plochy a mačkaný při skladování) byl ohnutý/vyhnutý mimo funkční radius zarážky! Vybral jsem si úmyslně stojan s jednoduchou aretací, ne nějaký plast či brzdič pádu, a stejně byl rozbitý. Opravím sám narovnáním, s poškozením laku ovšem, a nebudu se zabývat naháněním dopravců při reklamaci.

• - Okamžitá 3% sleva pro nově registrované.
    • - Rychlost dodání
    • - Komunikace

Zatím po prvním nákupu hodnotím jako perfektní e-shop.

Dobrá cena, telefonický kontakt, kde mi zboží popsali.

• Rychlost a dobrá cena
    • nezjistil jsem

Jeden den jsem objednal, třetí den mi to přivezli. Super.

• Neprofesionální chování.

První zkušenost, ale dosti tristní.

• Prehlednost a rychlost
    • Nevim

Nakoupil jsem a za kratkou dobu jsem ho dostal.

• neaktuální ceny

Je mi líto,ale objednaná věc byla vystavena za jinou cenu,než mi nakonec byla nabídnutá.
    Když je uvedeno,že je zboží skladem,měla by u něho být aktuální cena.

Obchod tolik nespolupracuje s přepravcem DPD. Musla jsem si volat o číslo balíku abych veděla kde se nachází. Žádný mail či sms zpráva z DPD nepřišla.

• SUPER JEDNANÍ A KOMUNIKACE.

• nevím

dobré

• rychlé dodání s dopravou zdarma, informace o stavu objednávky e-mailem a smskou.
    • Neškodilo by napsat na web do záhlaví jinou výstižnou větu místo "s vámi od roku 1992". Jako zákazníka by mě spíše zajímalo, co je hlavní artikl obchodu? V tomto případě, jestli hudební nástroje nebo spíše technické vybavení např. pro kapely atd. Chybí mi podrobnější představení obchodu, tzv. "o nás".

Reakce obchodu Master Sound s.r.o.

Děkujeme velmi za hodnocení. Moc si toho vážíme. Na připomínách zapracujeme :-)