• Velká rychlost a vždy spolehlivost.

Reakce obchodu MASO-PROFIT

děkujeme za pochvalu! Moc si vážíme toho, když nám zákazníci dají vědět, že to, co děláme, má smysl. I přesto neusínáme na vavřínech a pracujeme na tom, aby se naše služby i nadále zlepšovaly. Naše práce nikdy nekončí, a právě to nás na ní baví.

• OK

Zdar a sílu

Pohodové nakupování, dobrá komunikace obchodu

• vždy bez problémů

Zdar a sílu

• zboží objednáno 6.4.2024 , dnes je 28.4.2024 a zboží nedodáno a ani žádná komunikace ze strany obchodu. Za mě katastrofa.

Reakce obchodu MASO-PROFIT

velmi nás mrzí, že vaše zkušenost s naším obchodem nebyla uspokojivá. Rádi bychom se hluboce omluvili za zpoždění dodání a nedostatek komunikace ze strany našeho týmu. Chápeme, že naše nedbalost a nedostatek pozornosti mohly vést k vašemu zklamání.

Rádi bychom vám poděkovali za trpělivost a pochopení v této situaci. Vážíme si vaší loajality a důvěry, a proto jsme rádi, že jsme se spolu mohli domluvit telefonicky na kompenzaci za naši chybu.

Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti, které vám naše nedostatky způsobily, a slibujeme, že budeme dále pracovat na zlepšení našich procesů a komunikačních schopností, abychom zajistili lepší zákaznický servis v budoucnosti.

• Perfektní servis

Velmi spokojená

Zdar a sílu

Dobrá komunikace,rychlé vyřízení objednávky, vš v pohodě.

• Rychlost a kvalita dodání

• Rychle dodani
    • Velky vyber

Rychlost vyřízení objednávky

• Široký sortiment
    • Rýchle dodaní

• Velké množství sotimentu

Zdar a sílu

cena levnější než jiínde,blesková dodávka

Spokojenost s nákupem

Vše O.K.

Zdar a sílu

Super produkty, rychlé dodání a vše tak jak má být. Moc Vám všem za všechno děkuji.

• rychlá komunikace

Jo super