• V balíčku byla navíc objednávka jiné osoby. V mé objednávce jedna část chyběla.

Reakce obchodu MarketArt.cz

Omlouváme se za naši chybu, budeme se snažit v budoucnu
    chyb vyvarovat, ještě jednou omluva.

• stále mi nepříšla objednávka [Objednávka č. 62269] (4. 8. 2023), žádný vysvětlující email...stále čekám na již zaplacené zboží

veliké zlamání

Reakce obchodu MarketArt.cz

balíček jsme odeslali, vrátil se zpět, byl odeslán
    opětovně, tak doufáme, že dorazil.
    Mrzí nás to a vynasnažíme se zlepšit.
    Kolektiv MaketArt

• Obchod je celkem dobře zásoben, jen škoda, že se specializuje na ruské výrobky.
    • Nehezky zabalený balík.

Doručení zásilky neproběhlo jak mělo, bez předběžného oznámení přijel řidič DPD, neochotný, ponechal zásilku v zásilkovně, kde jsem si ji vyzvedla.

Reakce obchodu MarketArt.cz

Děkujeme za názor, ke kvalitě zaměstnanců přepravní společnosti
    se nevyjadřujeme, k zabalení a našemu sortimentu ano. Krabice užíváme
    i použité (řádně dezinfikované) a to z důvodu našeho zaměření na ekologii.
    Určitě se nespecializujeme na výrobky jedné země, což je z naší nabídky
    zjevné.
    Kolektiv MarketArt

• nefungovala platba kartou, obchod mi ani po urgenci nezaslal info k platbě bankovním převodem, objednávku jsem zrušila

Reakce obchodu MarketArt.cz

Dobrý den, velice nás to mrzí, ale jak již uvedeno v předchozím vyjádření, měli jsme problém s naším webem a neodesílal oznámení zákazníkům, což jsme nevěděli. Z toho důvodu došlo ke ztrátě komunikace se zákazníky. Za tyto problémy se velice omlouváme a doufáme, že již bude vše fungovat bezchybně, jak jsou u nás zákazníci zvyklí.
    team MarketArt

nedostal jsem objednavku. mejl obchodu nefunguje

Reakce obchodu MarketArt.cz

Děkujeme za názor, jen pro vysvětlení. Náš web měl jeden den výpadek z důvodů nám neznámým. Bohužel neodesílal, ani nepřijímal e-maily, v současné době je již vše vyřešeno, s panem zákazníkem jsme si již situaci vyjasnili a vyřešili k jeho plné spokojenosti.
    tým MarketArt

• SCAMMEŘI

Klasický obchod co využívá objednávek přes internet ke zbavení se rozbaleného nebo vystaveného zboží, My objednali profesionální fixy za cca 2000Kč a fixy přišly rozbalené, tak jen doufáme, že aspoň chvíli vydrží. Každopádně tento obchod nikdy více.

Reakce obchodu MarketArt.cz

Dovolím si reagovat na nedoporučení našeho obchodu panem Ondřejem Gubíkem.
    Rozhodně nesouhlasíme s tím, že se snažíme prostřednictvím internetu prodat nekvalitní zboží. Vždy se snažíme pro našeho zákazníka udělat maximum. V případě těchto fixů je běžné, že někdy je výrobce doručí ještě v igelitovém obalu a někdy nikoli. Toto nejsme schopni ovlivnit a na kvalitu fixu to nemá nejmenší vliv. Tento produkt přes internet zasíláme velice často a ze strany zákazníků nikdy nebyla žádná stížnost a tak věřím, že i panu Gubíkovi budou sloužit tak, jak mají.
    V případě zájmu nás může pan Gubík kdykoli kontaktovat a věřím, že jsme schopni vše vysvětlit.

I tak děkujeme za recenzi.
    MarketArt tým

• Zbozi jsem si pres internet objednala s tim, ze si ho osobne vyzvednu a zaplatim, prisel mi potvrzovaci mail, ze se objednavka zpracovava, a ze mam pockat na dalsi mail az zbozi bude pripravene....zatim zadny mail nedorazil, asi na me zapomneli...shanim tedy jinde.

Zboží jsem objednala , zaplatila 20.6. zatím mi zboží nepřišlo ale nepřišla ani zpráva o přijaté platbě ani nic jiného.

Reakce obchodu MarketArt.cz

velice nás mrzí, že nejste spokojena s naším obchodem. Prosím o sdělení bližších údajů k Vaší objednávce, protože my nemáme žádnou evidovanou nedokončenou objednávku z data, které uvádíte.
    V případě, že nám laskavě sdělíte číslo objednávky, nebo jméno, nebude těžké tuto dohledat a vše vyřešit.

Kolektiv pracovníků
    MarketArt U Bílé paní