• Do dvou dnů jsem batoh obdržel
    • Batoh je super
    • Divná platba přes internet vyžadovali vyplnění všech údajů z karty, okamžitě se objevila Faktura s QR kódem , většinou pokud je zboží zaplaceno přijde Faktura je bez QR. Nakonec vše proběhlo ok, ale kartu jsem raději zablokoval, je to možná způsobeno službou fakturdroid, ale možná to zbytečně generuje negativní pocity a obavy. Jinak batoh je super.

Okamžité doručení

Druhý nákup a vždy skvělé

• Kvalitní zboží

• Spousta kaps
    • Celý lze vyklopit
    • Vnitřek je velmi prostorný
    • 2 praktické vnitřní uzavíratelné kapsy
    • Pocit lehkosti při nošení
    • Odolný horní úchyt
    • Škoda, že nemá vestavěnou pláštěnku, prostoru je dost
    • Škoda, že nemá boční úchyt, občas se hodí přenášet "naležato"

Mohu porovnat pouze s mým předchozím batohem Lenovo Legion 17” Armored Backpack

Lenovo mi vydrželo 4 roky, než se začal rozpadat ZIP a pak látka kolem něj (stále poslouží jako pracovní). Jeho jediná výhoda byla zřejmě jen v pevném předním krytu a odolnosti materiálu. Se současným batohem mám strach někde brnknout o ne moc ostrou hranu, abych nepoškodil nepromokavou látku. Lenovo v tomto bylo odolnější.

Nevím, jestli dnes někdo reálně používá USB na nabíjení, podle mě by se tento prvek dal odejmout a nahradit třeba tou pláštěnkou.

Na první pocit je znát, že stejná váha vložena do nového batohu se s Navarrem zdá být na zádech lehčí. Dá se do něj nastrkat mnohé. Dutější vnitřní prostor je oddělen sítí na ZIP; je třeba si trochu zvyknout na nekomfortní otevírání, pokud do něj lezete pro všední věci.

Uvedené nevýhody lze vyřešit koupí 38L největšího batohu, avšak člověk by potřeboval zkombinovat přednosti obou, a takový bohužel není.

Skvělé vyřízení. Velmi vysoká rychlost doručení (od platby do doručení 24 hod.)

Bezproblémové. Rychle doručení do 2 dnů po zaplacení. Zboží došlo v pořádku. Pěkný baťůžek. Spokojenost.

• Vše proběhlo jak má

• Přehledné stránky, rychlé doručení a možnost Zásilkovny.

velký výběr, kvalitní zboží

• Kvalitní zboží, rychlé dodání, výborná komunikace.

• Rychlé dodání.

• Extrémně rychlé dodání

• Kvalitní produkty
    • Zákaznická podpora je jen formou e-mailu, na který odpovídají rychle, to je pravda. Chyběla mi ale možnost telefonické porady při výběru produktu.

Přehledné stránky, podrobný popis, rychlé dodání a výrobek stejný jako na obrázku.

• moc dobrý přístup

Spokojenost s výběrem zboží, rychlé dodání.

Úžasná rychlost doručení. Už mám druhý batoh od MR a velká spokojenost s obchodem.

• Absolutně rychle doručeno

• Přehledný obchod
    • Specializovaný sortiment
    • Nenalezeno

Rychlé dodání přes Zasilkovnu. Zboží bylo dobře zabaleno.