• Obchod nabízí batohy značky Mark Ryden za ceny mnohem opravdu mnohem vyšší než například Amazon.

• Na stránkách je video batohu, zaslaný batoh ale neodpovídal videu. Na batohu chyběl avizovaný USB port, skrytá kapsa, boční kapsy, 3 komory. Napsala jsem do obchodu, chtěla to nějak probrat, jestli například neexistují dvě varianty výrobku, obchod na můj email neodpověděl. Batoh vracím, je hezký, rozměrově by mi vyhovoval, ale horší vybavení neodpovídá ceně (cca 2800 Kč), srovnám s nabídkami jiných obchodů.

Obchod má nepřesné informace na webové stránce, na fotografiích a videu k jednomu výrobku 2 různé výrobky . Nereaguje na email, nemá na stránkách telefonní kontakt. Uvádí jen málo recenzí, když jich rozkliknete více, zjistíte, že jdou staré.

Reakce obchodu Mark Ryden

Přeji pěkný den, je nám líto Vaší zkušenosti s naším obchodem. Musíme přiznat, že se opravdu jednalo o chybu na naší straně, jelikož na webu zůstal popis ze staršího typu batohu. Bohužel kontroloval jsem e-mail a žádný dotaz z Vaší strany jsme nenašel. Děkujeme a mrzí nás komplikace s naším batohem.

• Doručili jiné zboží než objednané.
  • 6tý den od objednávky a vyjma potvrzení od přijetí žádná reakce

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.