nedošlo objednane zboží

Bought a sicce syncra nano and it was noisy. Company says thats how it is. Cant recommend.

Reakce obchodu Marine Aquatics

Mr.Klaus Heick from Denmark has placed an order for Sicce Syncra Nano pump and did not like the noice of the product which is standard to all small pumps of this type/kind.
    We did explain to the customer that for this low cost product performance is relative to noise across all brands.
    Some people expect miracles from low cost products. We advise you to comment that directly to the manufacturer, but you would be alone among hundreds of satisfied customers who have reasonable expectations.

Do not recommend ordering from the store, listing on the website that the equipment is in stock, actually not in stock when borrowed after ordering their service, I asked to cancel an order and they ignored the request and do not get back to you, only after activating consumer protection in PaY Pal I received the money. This store has really bad service!
    Lips do not buy from this store are unreliable!

Reakce obchodu Marine Aquatics

This customer, Mr. Kfir Atiya did place order for AI NERO5 pump b/JAN´22 which has not been available across Europe since mid December!!! He was informed about it and agreed to pre-pay the product. As this product is dependent on chip production, NO SHIPMENT from factory to Europe has taken place till now.
    As customer´s behavior was not polite, we have simply refused to cooperate further and we confirmed to PPal to refund this person. There will be NO further service to this customer. Thank you for sourcing your needs elsewhere.
    MAQ

terrible customer service

• Široký sotriment ponúkaného tovaru
    • Obchod poskytuje návody v drvivej väčšine len v origilály. Čiže preklady ho netrápia. V zložitejších prípadoch si zákazník musí pomôcť sám.
    • Jednanie obchodu veľmi blízko súvisí s aroganciou. S obchodom som skončil.

THE END !!!

Objednal jsem si krmení pro ryby, jestě než jsem ho koupil, jsem se na tom jejich chatu na to ptal. Dodneška mi nic nedorazilo s odpovědí že si to nemám objednávat s ppl. :-) Prej to odeslali:-) Nikdy jsem s tím neměl problém a nechápu, proč to teda neposlali jinak. Podle mě to nemaj skladem a čekali, že si objednám víc věcí. Tohle je jeden z důvodů, proč neplatím v eshopech předem:-) Znova si tam nic neobjednám, a ten člověk kterej se mnou jednal je asi pěknej debil:-) Tímto ho chci pozdravit;-) A zmíním to i na fb a foru. Tohle jsem ještě nezažil. Jiří Čálek Ústí nad Labem

Vážený pane Čálku,
    děkujeme za "seriózní" hodnocení... Na trhu fungujeme téměř 6 let a to jak na VO, tak MO bázi s téměř tisícem registrovaných zákazníků napříč Evropou a s takovým jednáním jsme se ještě nesetkali…

Když máme něco skladem, je to jasně uvedeno. Pokud z 2500tis položek něco není skaldem a zákazník si toto zboží objedná, pak jej o tom vždy informujeme předem a zároveň se mu snažíme ušetřit prostředky formou doporučení alternativy a lepší, levnější přepravy, což bylo I ve Vašem případě….

Pokud jste nedostal zboží na DOBÍRKU, které bylo odeslané fou GLS 24/6, o jehož expedici jste byl informován systémem, tak jste nás měl logicky informovat a mohli jsme zjednat nápravu… Takto po 1 měsíci zjišťovat co se stalo s položkou/krmením za Kč 240,- bude složité a hlavně se to časově nevyplatí… Navíc jste za to nezaplatil, takže ztráta 0… Celkem absurdní situace, ale typická reakce poškodit druhé Vám je asi vlastní…

Závěrem, na rozdíl od Vás se nesnížíme k hodnocení Vás jako osoby a Vašeho postoje, i když jste tak jednoduché zpětné vazby nebyl schopen… Za Vaši absenci řádné komunikace my udělejeme “0”.
    Mějte se fajn a napříště doporučujeme využít jiný obchod, protože o podobné klienty opravdu zájem nemáme.

R.Macek, jednatel

• Radomír Macek - boorish attitude to the client

Reakce obchodu Marine Aquatics

Hello Mr.Artem Danchik, thank you f/your "nice" evaluation. We will never do illegal stuff you have requested us to do!!! You should not request any supplier to do so as it is a cheating. You should rather approach your customs authorities to find other ways or simply vote for change re. import taxes. We cannot handle your import taxes, sorry.
    We do recommend to such customers like you to find a diff. supplier. Have a good day.
    R.Macek, ex. director

• nepravdivé informace

Reakce obchodu Marine Aquatics

Vážený pane Friedo, (paní Friedová)
    děkujeme za hodnocení, které považujeme za poškození dobrého jména naší firmy, která si NAOPAK v max. míře zakládá na max. možnou informovanost o produktech, dostatku fotomateriálu, doplňujících informací jakými jsou videa, další fotky příbuzných produktů atd atd.

Chtěl jste pořídit 2 hliníkové profily se 2 špičkovými světly Hydra 26HD za necelé Kč 3tis a když jsme Vám nevyšli vstříc, tak jste se rozhold nás takto poškodit.
    Doporučujme Vám napříště tyto technické věci řešit osobně před jejich objednáním, řádně si pročíst informace k produktům a dobře rozmyslet před samotnou objednávkou.

S pozdravem Marine Aquatics s.r.o.

absolutně nemá smysl se vyjadřovat a v případě zájmu , mohu zveřejnit odpověď velkoobchodu pana Macka , klidně by jsem mohl celou věc dát k projednání na ČOI ale nemá smysl se tím zabývat ,utluče se sám .

Reakce obchodu Marine Aquatics

Abychom docílili objektivity a uvedli "Anonym" na správnou míru...
    Příspěvek je od p.Josefa Vávry, sklenářství Chotutice...
    Nebudeme se špatně, tj. pomlouvačně vyjadřovat o jiných podnikatelských subjektech a jen uvedeme, že s dotyčným "podnikatelem" jsme rozvázali velkoobchodní činnost z důvodu nedodržení obchodních podmínek atd.

Takový člověk se s tím vyrovnává tak, že poté většinou sahá k anonymnímu způsobům dotyčnou firmu poškodit atd.

Děkujeme p.Vávro a měl byste si napříště spíše šetřit energii a "vyžehlit" na blozích mnoho nespokojených zákazníků na kvalitu Vašich výrobků... S pozdravem tým Marine Aquatics