• Byla jsem spokojena

• fajn nabídka

S obchodem jsem byla vemi spokojena, rychlé a příjemné jednání .

Výborná komunikace, dodrželi vše tak jak jsme se dohodli.

Reakce obchodu MaPe Nábytek

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše hodnocení je vodítkem i pro ostatní zákazníky.
    Team Mape nábytek

• Nizke ceny
    • Zatim nic

• Ochota, vstřícnost a rychlá komunikace.

Jsem s nákupem spokojena,přeprava zboží společnosti Toptrans také v pořádku, čekám jen na daňový doklad, který nebyl součástí zásilky. Komunikace s prodejcem MaPe nábytek velmi dobrá, promtní. Jen mě trochu překvapilo, že sedací část židle je přichycena 4 ks vrutů...lepší by byly šrouby. Ale za to prodejce nemůže. Návod by mohl být více čitelnější, ale zvládla jsem to i tak smontovat.

MAPE Tým

• Přehledné stránky,velký výběr zboží za přijatelné ceny. Velice ochotný a příjemný prodávající.

Nízké ceny,rychlost dodání,skvělá komunikace.
    Obchod mohu jen DOPORUČIT.
    Už jsem objednala další zboží.

MAPE Tým

• Cena a moderní nabytek.
    • Žádné

Nákup bez problému, doporučuji.