• Výhoda žádná
    • Nekvalitní zboží

Zboží kvalitně pouze nafoceno,jinak katastrofální materiál, šité někde v kůlně na koleni,velikost nesedí vůbec asi jsem si měla objednat XS místo L aby to nebylo jak pytel. Nedoporučuji! U každého eshopu číst recenze předem.

• Žádná

Zskoupena halena.Po 2měsících přišel špatně ušitý hadr.Navfotcevto všechno vypadá moc krásně,ale bohužel,realita je jiná.Týž den jsem reklamovala.Komunikace žádná.Peníze jsem z nich dostávala dva měsíce.U této firmy již nikdy více.Po této zkušenosti než něco koupím,čtu recenze.

Po roce se u bundy rozjíždí zip. Měla jsem ji parkrat. Katastrofa.

Před asi dvěma lety jsem si na tomto e-shopu objednala šaty přišli ve stanovenou dobu a i materiál odpovídal obrázku. A proto jsem se letos rozhodla si u nich objednat plavky na dovolenou. Objednávku jsem si udělala 18. 7. 22 a z důvodu že jsem na plavky spěchala tak jsem 22. 7. 22 zkusila e-shop kontaktovat telefonicky. Bohužel to nikdo nebral. Tak jsem zkusila email na ten jsem dostala i docela rychlou odpověď. Bylo mi řečeno že obchod je zahraniční, a proto přeprava bude trvat o něco déle. Obdržela jsem nějaké číslo balíku, které jsem si mohla prověřit na webu GLS, ale také mi bylo řečeno, že trasa balíku bude vidět až tehdy když bude balík v ČR. Čekala jsem až do dnešního dne a balík stále není v ČR. Takže jsem dnes 5. 8. 22 napsala další email na ten se mi zatím nedostalo odpovědi a myslím že ani nedostane. Existuje mnoho zahraničních e-shopů které do týdne jsou schopni dodat do ČR zboží, ale tento obchod to nezvládne ani do měsíce. Teď zboží již nepotřebuji takže pokud někdy možná dorazí balík může si hop e-shop Manzara určit někam. Rozhodně ani za tu jednu hvězdičku to nestojí. Doporučuji se velkým obloukem tomuto obchodu vyhnout.

• nelze komunikovat telefonicky
    • nedodržují dobu dodání
    • při kontaktování ohledně objednávky odsekávají

Ve svých podmínkách mají uvedenou dobu doručení v rozmezí 3-5 pracovních dnů.
    Já si zboží objednávala před týdnem a stále mi nebylo doručeno.
    Po telefonu se s nima domluvit nedá, protože neberou telefon. Když jsem je kontaktovala přes Facebook Messenger, tak jsem z nich po dvou dnech komunikace dostala informaci, že balík stále není v ČR a probíhá doprava ze Slovinska.
    Kontaktní adresu mají psanou na depo GLS.

• žádná
    • Opravdu velice mnoho nevýhod - viz. popis níže

Nabízené zboží je velice pěkně nafocené, avšak realita je naprosto odlišná. Zaslané zboží vůbec neodpovídalo zobrazení, materiál příšerný. Celou zásilku jsem odeslala zpět 24.06.2022 a doposud (do 06.07.2022) jsem neobdržela ani potvrzení, že jim zboží došlo v pořádku, natož příslib vrácení peněz. Pokud v nejbližších dnech nedostanu žádnou zprávu o stavu vrácené zásilky jsem rozhodnuta se obrátit na Českou obchodní inspekci.
    V žádném případě tento e-shop NEDOPORUČUJI !

Objednávka 28.4.2022
    Doručená do do týždňa
    Vrátená druhý deň
    Mailová komunikácia pretože telefón nemá kto zdvihnúť
    16.06.2022 JA: Do dnes neevidujem vrátenie platby za vrátený tovar
    17.06.2022 ODPOVEĎ : Upozornila som kolegyňu z účtovného. Dnes by to mala spracovať asi sa jej to zapatrošilo. Ospravedlňujeme sa.
    Potom som písal ešte pár mailou na ktoré som už nedostal odpoveď ani peniaze !

• za vrácené zboží nepřišly 2 měsíce peníze zpět

objednané šaty přišly do 2 dnů, vracela jsem - nekvalitní materiál, neodpovídala velikost - ode dne vrácení cca 2 měsíce nedorazily na účet peníze zpět, tomuto obchodu nevěřte

• Rychlé doručení a spokojenost s výrobkem. Plavky splnily očekávání. Poměr cena a kvalita je super.

Přátelé POZOR - 19.1.2022 potvrdili objednávku ,kterou jsem bohužel uhradila. Dnes je 7.2.2022 a nemám ani zboží ani peníze. Telefon je permanentně obsazený .Po urgenci e-mailem si vyžádali potvrzení o platbě, které jsem jim poslala a od té doby opět dělají mrtvého brouka. Určitě nedoporučuji . Vyberte si jiný e-shop a když už si něco objednáte , určitě NEPOSÍLEJTE PENÍZE PŘEDEM !!!!!!!.Dnes 9.2.2022 jsem se konečně dočkala vrácení peněz.

• Zboží vypadá jinak než na obrázku
    • Materiál hrůza
    • Dlouho jim trvá než pošlou zpět peníze
    • Špatné číslování tzn. cca o 2-3 čísla větší

Tento eshop nedoporučuji! Posílala jsem zboží zpět ještě ten stejný den. Telefon stále obsazený, takže nemožné se dovolat. Odpověděli až po několika urgencích, a prý zboží po cca měsíci ještě nedorazilo k nim do skladu. Cca po dvou týdnech jsem psala znovu, paní chtěla poslat číslo podané zásilky a číslo účtu. Takže dva měsíce než se to vyřídilo, ale peníze nakonec po cca 2 měsících přisli.

• tovar prišiel rýchlo
    • v skutočnosti tovar vyzeral inak ako na e-shope, veľmi lacný materiál-handra

tovar som vrátila, keďže šaty v skutočnosti vyzerali inak a pôsobili veľmi lacným handrovým dojmom
    na peniaze som čakala viac ako 30 dní a aj to po opakovanej urgencii., moju vrátenú objednávku vraj nikde neevidujú a musela som opakovane poslať doklad o jej vrátení a číslo účtu
    veľmi negatívna skúsenosť s prístupom a tel kontaktom i kvalitou tovaru, viac neobjednám nikdy z tohto e-shopu

• Zboží nedorazilo

Objednala jsem si zboží 12.8. kde doba dodání byla 3 pracovní dny! Dnes je 23.8. a balíček stále nikde!!!!
    Na e-mail jen samé výmluvy, že zboží poslali, pak že se ztratilo pak zas že je na cestě....apod. Když jsem chtěla číslo pro sledování zásilky u GLS nekomunikují !!
    Určitě nedoporučuji !!!
    Dejte si pozor

• Objednala jsem zimní bundu, odpovídá obrázku i materiálově
    • Na to, že je zimní je tedy velice slabá
    • Příliš vysoké ceny, spousta "jejich" výrobků se dá sehnat levněji a z lepšího materiálu

S nákupem jsem zatím spokojená. Uvidíme, jestli za tu cenu bude stát za to.

• komunikovali semnou
    • celkem rychlé dodání, ani ne týden
    • jiný materiál než jak vypadá na obrázku
    • zbytečně drahé, je to v podstatě dlouhé triko

Vracet zboží nebudu, nechám si jako šatky na doma, ale materiál odpovídá ceně tak 150 - 200 Kč. Chtěla jsem si stejné šatky objednat ještě v modré, ale určitě ne odsut. Objednám kdyžtak na alli, tam to mají za odpovídající cenu :-)
    Takže tak .......

• tovar nezodpovedal obrázku
    • veľkosť sa nezhodovala
    • otrasný prístup pri vrátení tovaru
    • nevratili mi peniaze

Nikdy viac z tohto obchodu už nič nekňpim. Kupila som si šaty , po dvoch týždňoch mi konečne prišli ale vôbec sa nezhodovali s obrázkom. Objednala som si veľkosť čo zvyčajne nosím a šaty boli o dve čísla väčšie. Vrátila som tovara, neozývali sa, napísala som im mail , že im šaty prišli povedali, že ano ale aj tak mi panieze navrátili. Stále chceli odo mňa čislo objednávky aj keď som im písala , žiadne nemám. Tvrdili , že im prišli šaty a aj tak mi peniaze nevrátili. Nikdy viac. Klamári a podvodníci.

• Nedoporučuji

Před měsícem vrácení zboží ted tvrdi že to ani neprodávají tak kde vlastně ted je? Zásadně nedoporučuji.

• Cca výrobek odpovídá fotce
    • Nízká cena
    • Dobře napsana velikost

Trošku horší kvalita výrobků, neobjednávala bych větší velikost

• Špatný materiál
    • Dlouhé dodání
    • Kvalita neodpovídá ceně

Bohužel tento obchod nedoporučuji, bohužel šaty neodpovídají kvalitě ani ceně. Za tyhle šaty bych dala tak 200 Kč a ne s poštovným skoro 530 Kč. Už si u nich nic nekoupím. To raději půjdu do kamenného obchodu nebo do secondhandu tam mají kvalitní věci za rozumnou cenu...

• rychlost dodání

Peníze mi byly vráceny do 14 dnů na účet.