• žádná
    • Opravdu velice mnoho nevýhod - viz. popis níže

Nabízené zboží je velice pěkně nafocené, avšak realita je naprosto odlišná. Zaslané zboží vůbec neodpovídalo zobrazení, materiál příšerný. Celou zásilku jsem odeslala zpět 24.06.2022 a doposud (do 06.07.2022) jsem neobdržela ani potvrzení, že jim zboží došlo v pořádku, natož příslib vrácení peněz. Pokud v nejbližších dnech nedostanu žádnou zprávu o stavu vrácené zásilky jsem rozhodnuta se obrátit na Českou obchodní inspekci.
    V žádném případě tento e-shop NEDOPORUČUJI !

Objednávka 28.4.2022
    Doručená do do týždňa
    Vrátená druhý deň
    Mailová komunikácia pretože telefón nemá kto zdvihnúť
    16.06.2022 JA: Do dnes neevidujem vrátenie platby za vrátený tovar
    17.06.2022 ODPOVEĎ : Upozornila som kolegyňu z účtovného. Dnes by to mala spracovať asi sa jej to zapatrošilo. Ospravedlňujeme sa.
    Potom som písal ešte pár mailou na ktoré som už nedostal odpoveď ani peniaze !

• za vrácené zboží nepřišly 2 měsíce peníze zpět

objednané šaty přišly do 2 dnů, vracela jsem - nekvalitní materiál, neodpovídala velikost - ode dne vrácení cca 2 měsíce nedorazily na účet peníze zpět, tomuto obchodu nevěřte

• Rychlé doručení a spokojenost s výrobkem. Plavky splnily očekávání. Poměr cena a kvalita je super.

Přátelé POZOR - 19.1.2022 potvrdili objednávku ,kterou jsem bohužel uhradila. Dnes je 7.2.2022 a nemám ani zboží ani peníze. Telefon je permanentně obsazený .Po urgenci e-mailem si vyžádali potvrzení o platbě, které jsem jim poslala a od té doby opět dělají mrtvého brouka. Určitě nedoporučuji . Vyberte si jiný e-shop a když už si něco objednáte , určitě NEPOSÍLEJTE PENÍZE PŘEDEM !!!!!!!.Dnes 9.2.2022 jsem se konečně dočkala vrácení peněz.

• Zboží vypadá jinak než na obrázku
    • Materiál hrůza
    • Dlouho jim trvá než pošlou zpět peníze
    • Špatné číslování tzn. cca o 2-3 čísla větší

Tento eshop nedoporučuji! Posílala jsem zboží zpět ještě ten stejný den. Telefon stále obsazený, takže nemožné se dovolat. Odpověděli až po několika urgencích, a prý zboží po cca měsíci ještě nedorazilo k nim do skladu. Cca po dvou týdnech jsem psala znovu, paní chtěla poslat číslo podané zásilky a číslo účtu. Takže dva měsíce než se to vyřídilo, ale peníze nakonec po cca 2 měsících přisli.

• tovar prišiel rýchlo
    • v skutočnosti tovar vyzeral inak ako na e-shope, veľmi lacný materiál-handra

tovar som vrátila, keďže šaty v skutočnosti vyzerali inak a pôsobili veľmi lacným handrovým dojmom
    na peniaze som čakala viac ako 30 dní a aj to po opakovanej urgencii., moju vrátenú objednávku vraj nikde neevidujú a musela som opakovane poslať doklad o jej vrátení a číslo účtu
    veľmi negatívna skúsenosť s prístupom a tel kontaktom i kvalitou tovaru, viac neobjednám nikdy z tohto e-shopu

• Zboží nedorazilo

Objednala jsem si zboží 12.8. kde doba dodání byla 3 pracovní dny! Dnes je 23.8. a balíček stále nikde!!!!
    Na e-mail jen samé výmluvy, že zboží poslali, pak že se ztratilo pak zas že je na cestě....apod. Když jsem chtěla číslo pro sledování zásilky u GLS nekomunikují !!
    Určitě nedoporučuji !!!
    Dejte si pozor

• Objednala jsem zimní bundu, odpovídá obrázku i materiálově
    • Na to, že je zimní je tedy velice slabá
    • Příliš vysoké ceny, spousta "jejich" výrobků se dá sehnat levněji a z lepšího materiálu

S nákupem jsem zatím spokojená. Uvidíme, jestli za tu cenu bude stát za to.

• komunikovali semnou
    • celkem rychlé dodání, ani ne týden
    • jiný materiál než jak vypadá na obrázku
    • zbytečně drahé, je to v podstatě dlouhé triko

Vracet zboží nebudu, nechám si jako šatky na doma, ale materiál odpovídá ceně tak 150 - 200 Kč. Chtěla jsem si stejné šatky objednat ještě v modré, ale určitě ne odsut. Objednám kdyžtak na alli, tam to mají za odpovídající cenu :-)
    Takže tak .......

• tovar nezodpovedal obrázku
    • veľkosť sa nezhodovala
    • otrasný prístup pri vrátení tovaru
    • nevratili mi peniaze

Nikdy viac z tohto obchodu už nič nekňpim. Kupila som si šaty , po dvoch týždňoch mi konečne prišli ale vôbec sa nezhodovali s obrázkom. Objednala som si veľkosť čo zvyčajne nosím a šaty boli o dve čísla väčšie. Vrátila som tovara, neozývali sa, napísala som im mail , že im šaty prišli povedali, že ano ale aj tak mi panieze navrátili. Stále chceli odo mňa čislo objednávky aj keď som im písala , žiadne nemám. Tvrdili , že im prišli šaty a aj tak mi peniaze nevrátili. Nikdy viac. Klamári a podvodníci.

• Nedoporučuji

Před měsícem vrácení zboží ted tvrdi že to ani neprodávají tak kde vlastně ted je? Zásadně nedoporučuji.

• Cca výrobek odpovídá fotce
    • Nízká cena
    • Dobře napsana velikost

Trošku horší kvalita výrobků, neobjednávala bych větší velikost

• Špatný materiál
    • Dlouhé dodání
    • Kvalita neodpovídá ceně

Bohužel tento obchod nedoporučuji, bohužel šaty neodpovídají kvalitě ani ceně. Za tyhle šaty bych dala tak 200 Kč a ne s poštovným skoro 530 Kč. Už si u nich nic nekoupím. To raději půjdu do kamenného obchodu nebo do secondhandu tam mají kvalitní věci za rozumnou cenu...

Peníze mi byly vráceny do 14 dnů na účet.

• Nekvalita tovaru
    • Zaslany iny tovar
    • Nekomunikuju
    • Vysoke ceny

Cez Manzaru som si objednala tovar v juni 2019, zasielka dosla koncom augusta. Objednala som si 2.letnych siat. Namiesto letnych pruzkovanych siat som dostala ruzove dvojdielne ani neviem popisat co.....druhe saty mi prisli podla objednavky, ale vobec nezodpovedali obrazku, cena 30€!!!! Okamzite som ich kontaktovala, odpisali,ze ich to mrzi a aby som im zaslala tovar na vymenu. Este v ten den som tak urobila, dnes je 1.10.a spravne saty nedosli. Opät som ich kontaktovala, mam im zaslat udaje k zasielke, co som urobila tak budem cakat, ci sa dockam vratenych penazi. Urcite NEODPORUCAM!!!!!

• Tovar nezodpovedá obrázkom
    • Nekvalitný materiál
    • Hrozné spracovanie
    • Zlý prístup pri vrátení tovaru
    • Neovládajú zákony a slušné chovanie

V plnej miere neodporúčam obchod, výrobku hrôza des.. z troch plaviek nesadli ani jedny (pripomínam plavky ani nepamätám kedy som skúšala a kupovala v obchode)
    To jednanie pri vrátení tovaru hrôza des, tovar vrátený 8.8. žiadne info o prijatí nič, 21.8. kontaktovaný mojou inciatívou a ten prístup.. ako keby mňa zaujímalo že vrátenie ide cez Slovinsko.
    Hrozné

• Zboží nekvalitní,neodpovídá ani fotografii
    • Svetr za 700,- ,má cenu tak 100.-
    • Po vyprání hadr.

Nedoporučuji nakupovat !!!!!!!!!!!!!!!!

Jsou to zloději. Zboží neodpovídá obrázku, nic.Zablokuji si Vás když danou situaci chcete řešit.Penize nevrací.Podnikaji ve více zemích, účet mají že Slovinska ...Telefon mají k ničemu, sociální sítě mají ošetřené ...když si tam jen trochu postezujete zablokují vás.

• Žádná, nekupovat u nich zboží!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Zboží na první dobrou vypadá jak na obrázku, nicméně kvalita materiálu a zpracování katastrofální, neodpovídá ceně.
    • Stejné zboží najdete na Wish, ale za pár korun
    • Na platbu čekám už 1 měsíc, pořád se vymlouvají, že firma je ze Slovinska, proto vrácení platby trvá tak dlouho
    • Nekupovat, ušetříte si peníze a nervy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Majitel nejde dohledat, údajně je to Slovinská firma nebo nějaký pakistánec
    • Na stránkách nemají uvedeno identifikační číslo, jak je uvedeno v zákoně
    • Na Slovensku už zákazníci si taky stěžují
    • Peníze vůbec nevracejí, pozor
    • Budu se obracet na ČP, ČOI a ČT, ať se více zákaznice nespálí jako já
    • Telefonní číslo je zbytečně uvedeno nikdo to nevezme