• Nedodržení termínu

Přepravce (DPD) dodal zboží na jiné výdejní místo, které bylo UZAVŘENÉ, takže nebylo možné vyzvednout do konce termínu 29.12.!

nic nedorazilo

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá doba od objednání do doručení.

Reakce obchodu Manutea.cz

toto hodnocení nás mrzí, jelikož dobu doručení jsme dodrželi. Zákazníka jsme se snažili několikrát kontaktovat, ale bohužel se nám to nepodařilo. Balíček byl doručen v uvedeném termínu. Bohužel v předvánočním období mohou být dodací lhůty delší než jsou obvykle. Termín doručení vždy uvádíme u produktu. Snažíme se v těchto dnech dělat opravdu maximum proto, aby balíčky dorazily zákazníkům včas. Prosíme o pochopení delších dodacích lhůt v tomto Vánočním období.

S pozdravem pěkného dne,

Kristina

• velký výber kvalitní kávy i čajů
    • fajn ceny

Dříve nebyl problém, dodání do 2 dnů, nyní už druhá objednávka trvá déle než týden jen vyřídit bez jakékoliv informace. Poslední objednávka byla předána i jinému dopravci a doručena na úplně jiné místo a byla to pro mne velká komplikace s vyzvednutím, jelikož otevírací doba nekorespondovala s mými možnostmi.
    Dříve byl eshop fajn, ale nyní už spíše nedoporučuji

Reakce obchodu Manutea.cz

balíček byl v tomto případě doručen v uvedeném termínu. Se zákaznicí jsme se snažili opakovaně spojit a situaci ji vysvětlit, ale bohužel se nám to nepodařilo. Bohužel v předvánočním období mohou být dodací lhůty delší než jsou v průběhu roku. Zákazníka vždy informujeme o termínu doručení. Mrzí nás komplikace, která nastala zákaznici s výdejním místem. Bohužel v té době bylo pravděpodobně vybrané výdejní místo plné, a proto dopravce balíček přesměroval. Za tuto nepříjemnost se omlouváme a věříme, že zákaznice na nás nezanevře a bude mít pro nás pochopení.

S pozdravem pěkného dne,

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Ani dlozuholetým zákatzníkům obchod meposkytuje nějaký bonus, slevu...

Zboží bylo doručeno dobře zabalené a ve velmi krátkém čase. Nicméně, kvalita čaje nabyla z nejlepších. Navíc, to co je nabízeno od obchodním názvem bílý čaj dračí oči je ve skutečnosti čaj zelený (to ale asi nelze obchodníkovi zazlívat).

• Lhaní ohledně doručení

Hezký den,

zboží jsme odeslali včas. Dopravce Zásilkovna způsobil zpoždění při doručování.
    Situace nás velice mrzí, vše prošetříme a zákazníka budeme informovat.

Děkuji za pochopení,
    Kiki

Cena čajů je velmi dobrá,s kvalitou už tak spokojený nejsem. Puerh bych jako jediný klidně i doporučil,dračí studna a oolong byly dost bída.

• Funguje
    • Kvalita nekterych druhu caju

Objednal jsem zkusmo bio senchu, pour eh, oolong. Senchu piju pres deset let a tuto jsem nedopil. Pour eh dobry, oolong nemam zkusenosti a nemuzu ohodnotit.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Škoda, že jsou Vánoce. Zboží dorazí o dost později. Aby se neřeklo tak mi odešlou zboží kde je dovolená. Super

• Čekám stále na balíček

Reakce obchodu Manutea.cz

mrzí nás, že zákaznice nedostala zásilku v uvedeném termínu. Zákaznice si vybrala doručení zboží do Z-boxu, který je bohužel v předvánočním období velice vytížený. Z důvodu plné kapacity Z-boxu se zásilka doručila se zpožděním. Zákaznice si nakonec balíček vyzvedla v pořádku.

S přáním krásného dne,
    Kristina

Obchod nedokáže sdělit, co se skrývá pod pojmem "aroma přírodní" v ovocných čajích.

Obchod ok,ale čaje nic moc

Dobrý den, poslední dobou nechodí káva v takové kvalitě jako bývala. Mám na mysli např. ochucenou zrnkovou kávu. Dříve provoněl šálek celou místnost a chuť byla boží. Nyní jsem se již ponaučila. NIKDY VÍCE

nedostatečný popis čajů typu olong, u původu čaje není uvedena lokalita a doba sklizně, není uveden stupeň fermentace a důležitá specifika konkrétního druhu čaje, návod na přípravu je u všech různých čajů stejný,

Reakce obchodu Manutea.cz

tato recenze nás mrzí o to více, protože se netýká kvality čajů, ale jejich popisu na stránkách, které zákazníci chválí. Děkujeme zákazníkovi za zpětnou vazbu. Budeme pracovat na optimalizaci informací u Oolongů.

Pěkný den,